Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Пошук на форумі

Всього знайдено 161, показано з 126 по 150.
На пошук витрачено 0,01 секунд; Згенеровано 82 хвилин тому.
Пошук: Дописи від: Євген
Розділ: Поздравлялка 02.01.2011, 12:11
Відповідей: 8
Переглядів: 1.383
Автор Євген
Re: С Новым, Новым, Новым Годом!!!!!

Новорічних веселих СВЯТ! Здоров*я, злагоди, достатку:-):*-)%*
Розділ: Клубные мероприятия 05.12.2010, 21:02
Відповідей: 314
Переглядів: 30.479
Автор Євген
Re: И всё-таки День Рождения Клуба!!! 04.12.2010

Молодці:-) Так тримати та не опускати Стяг - Фрегат:cool2:
Розділ: Поздравлялка 09.09.2010, 17:28
Відповідей: 19
Переглядів: 1.337
Автор Євген
Re: С Днем Рождения Ruslan!!!!

Прийми й мої привітання :-):*-)%*:russian::garmonist:
Розділ: Флудилка 08.09.2010, 17:55
Відповідей: 57
Переглядів: 5.930
Автор Євген
Re: депресія или золотая осень...

Олежа все мине, спокій нехай нам тільки сниться. А зараз в Дністер окунись , рибину злови, ухи навари, чарчину перехили, на Дніпро приїзди та друзяк обійми. Все налагодиться і газ, і настрійM:-):-)
Розділ: Поздравлялка 30.06.2010, 14:03
Відповідей: 15
Переглядів: 1.462
Автор Євген
Розділ: Клубные мероприятия 29.05.2010, 20:25
Відповідей: 624
Переглядів: 65.287
Автор Євген
Re: Поход Киев-Десна-Киев 2010

Радий за учасників походу - яскравих вражень та щастливого повернення. Найщиріші привітання з Дніпропетровських степів:-):cool2: M:-)
Розділ: Поздравлялка 26.04.2010, 19:40
Відповідей: 24
Переглядів: 3.290
Автор Євген
Re: С Днём Рождения Fix !!!!!!

Вітаю та сонячних днів бажаюM:-)
Розділ: Поздравлялка 05.04.2010, 12:57
Відповідей: 14
Переглядів: 1.419
Автор Євген
Re: Христос Воскрес !!!!!!

З Великоднем ВСІХ вітаю! Щастя й радості ВСІМ бажаю!:-)M:-):garmonist:
Розділ: Флудилка 03.04.2010, 13:32
Відповідей: 51
Переглядів: 4.637
Автор Євген
Розділ: Флудилка 01.04.2010, 20:46
Відповідей: 15
Переглядів: 1.915
Автор Євген
Re: Предмет роскоши

Н-да уж:cool2::-PM:-)
Розділ: Клубные мероприятия 01.04.2010, 13:08
Відповідей: 308
Переглядів: 29.721
Автор Євген
Re: Митинг в защиту водно-моторников.

Готовий нести плакати (допомагати робити), спілкуватися з громадскістю й взагалі пора вже - ПОРАM:-)
Розділ: Клубные мероприятия 21.03.2010, 16:09
Відповідей: 308
Переглядів: 29.721
Автор Євген
Re: Митинг

Мітинг підтримую, якщо самі не відстоїмо - ніхто за нас це не зробить:ok:
Розділ: Клубные мероприятия 15.03.2010, 19:29
Відповідей: 624
Переглядів: 65.287
Автор Євген
Re: Поход Киев-Десна-Киев 2010

І з лівої з піснями крокуємо вперд на ДЕСНУ:dance3::sonce::dice:
Розділ: Клубные мероприятия 10.03.2010, 12:44
Відповідей: 624
Переглядів: 65.287
Автор Євген
Re: Поход Киев-Десна-Киев 2010

Так, централізована закупка основних продуктів - все інше на розсуд кожного екіпажуM:-)
Розділ: Клубные мероприятия 04.03.2010, 15:37
Відповідей: 624
Переглядів: 65.287
Автор Євген
Re: Поход Киев-Десна-Киев 2010

Приємно буде побачити старих товаришів та ще й з собакою:-) Десна це вже традиція :*-)%*:russian::garmonist: так що йдемо ВСІ - одноклубники своїх не кидають хоч в усті Десни, хоч в Боденьках, хоч в...
Розділ: Поздравлялка 24.02.2010, 13:42
Відповідей: 14
Переглядів: 1.539
Автор Євген
Re: С Днем рождения 99alex

ВітаюM:-):russian:
Розділ: Клубные мероприятия 23.02.2010, 22:00
Відповідей: 41
Переглядів: 5.845
Автор Євген
Re: Отчет о встрече 20.02.2010

Даешь фоткиM:-):-)
Розділ: Поздравлялка 23.02.2010, 21:42
Відповідей: 22
Переглядів: 3.126
Автор Євген
Re: МУЖЧИНЫ С ПРАЗДНИКОМ !!!!!

Вітаю чоловіків! Вже важко, але віііітаааююю:-)):-)):-))
Розділ: Символика и атрибутика 21.02.2010, 14:14
Відповідей: 126
Переглядів: 13.131
Автор Євген
Re: Ветровки

З кольорами здається також визначились - яскраво синій та жовтий.
Розділ: Поздравлялка 15.02.2010, 17:55
Відповідей: 22
Переглядів: 3.610
Автор Євген
Re: А у Олега День Рождения!!!

Олежа - хотілосяб бачити побільше таких:c_o_o_l: людей в клубі. Успіхів, бажання та процвітання:*-)%*
Розділ: Клубные мероприятия 12.02.2010, 12:35
Відповідей: 335
Переглядів: 33.685
Автор Євген
Re: Дом КЛУБА

Підтримую
Розділ: Поздравлялка 09.02.2010, 19:40
Відповідей: 17
Переглядів: 1.625
Автор Євген
Re: С Днём Рождения masionas

Всього :-(0):c_o_o_l::c_o_o_l::c_o_o_l:
Розділ: Путешествия по Украине 09.02.2010, 19:12
Відповідей: 121
Переглядів: 20.606
Автор Євген
Re: Отдых на озере Чокрак, Крым

Та шо там бичок - Вино домашне наливай, бутерброди лікувальною гряззю ( дуже жирна) масти, вода солена, сонце гаряче - красота:happy:
Розділ: Поздравлялка 05.02.2010, 13:06
Відповідей: 30
Переглядів: 4.166
Автор Євген
Re: C Днём Рождения КЛУБ !!!!!

Щоб збулись всі задуми та починання:-)
Розділ: Автомобили 29.01.2010, 12:42
Відповідей: 69
Переглядів: 10.061
Автор Євген
Re: АВТО-КОРЕЙСКОЕ

Нічого 20.02 наженемо плюс ще той і градус тоже:-)
Всього знайдено 161, показано з 126 по 150.

 
Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:31.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0