Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Автомобильная тематика > Автомобили

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 02.09.2016, 16:07   #11 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для ANRI-72
 
Псевдо: Andrey
Звідки Ви: Черкаси
Карапь: Finval475evo YAMAHA 60
Дописи: 5.619
Сказал(а) спасибо: 3.779
Поблагодарили 2.984 раз(а) в 1.056 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Grygorzim Переглянути допис
Всім привіт!Хочу купити жінці машину peugeot 208 автомат, в кого є досвід експлуатації.Вибираєм між нею,kia rio і citroen c4.Планую пригнати закордону чи купити б/у невеликим пробігом.

Маю досвід єксплуатацїї французьких(всіх марок крім Bugatti Veyron )та корейських авто(киа та санг йонг)Також маю освіту інженера- механніка.
Тому раджу тільки французів.З французів бажано сітроен. З сітроенів С3 або С4.Що стосуєтся коробок то якщо дружина вміє користуватіся ,то механніка.В іншому випадку шукайте чесний автомат,бо роботи капризні.Двигун-справа смаку і потреб.Що бензин, що дизель все працює добре.Єдине попередження перед купівлею француза-знайдіть хто його буде професійно обслуговувати.Французи ніби такіж машини як і всі,але потребують іншого відношення і ставлення до ремонту.Доречі і ставлення до них зневажливе тому що більшість автомеханніків навіть не уявляють як зроблені ці авто

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Допис від stp Переглянути допис
Из приведенных трех только КИА близок к автомобилю.
Все остальное не в этой стране.

Когда французы выпускали первый в мире передний привод-корейцы сажали рисА страна у нас самая клевая!!!
ANRI-72 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
biocon (02.09.2016), dimarin (03.09.2016), DOK (02.09.2016), Grygorzim (02.09.2016), SOKOL SERGEY (03.09.2016), vlad2002 (03.09.2016), Валера М (03.09.2016), КТМОВ-- (02.09.2016)
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Где и какой лучше купить АКБ для авто? peps Автомобили 99 24.12.2021 12:26
Видеорегистратор для авто. Andrey55 Автомобили 130 22.02.2020 19:44
АВТО-КОРЕЙСКОЕ oleh Автомобили 69 16.12.2012 20:04
Продам крепление для лыж на багажник авто yu3ik Архив 5 10.10.2012 00:24
Продам зимнюю резину на авто. Вал Архив 0 07.10.2010 10:38


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:36.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0