Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Форум водно-моторного Клуба Фрегат (http://forum.fregat.club/)
-   База знаний (http://forum.fregat.club/база-знаний/)
-   -   Нумерація причалів на Чорному морі (http://forum.fregat.club/база-знаний/25227-нумерація-причалів-на-чорному-морі.html)

Himinglaeva 03.12.2018 08:00

Нумерація причалів на Чорному морі
 
Вітаю!

Тут у мене є таке питання: чи знає хтось щось про нумерацію причалів на українському морському узбережжі?

В Одесі є причали з номерами, що починаються зі ста та двохсот, Сичавка під Коблевим - це 257 причал, в Очакові є причали 333 і 340.

Як я розумію, нумерація йде з заходу на схід. Значить, десь у Вилковому чи Рені має бути причал номер 1?

А де останній нумерний причал в Україні? В Херсонській області, Криму, чи може на Азові?

Це ж, мабуть, радянська нумерація, і вона може продовжуватися в Росію та Грузію?

Може хтось знає, коли цю систему ввели і хто нею завідує? Може десь є повний список причалів?

В інтернеті нічого не знайшов.

Шурави 03.12.2018 08:13

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Запитайте в СБУ.

Himinglaeva 03.12.2018 08:18

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Шурави, сумніваюся, що вони таке знають :)

chaser 03.12.2018 08:42

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Зверніться до Держгідрографії. Нанесення перешкод, причалів тощо на карти здійснюється ними. Порядок обліку таких об'єктів встановлюється їх відомчими документами.

DOK 03.12.2018 11:28

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
А какую практическую ценность имеет такая информация?

УНА-0531 03.12.2018 14:42

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
В Николаеве нумерация с 1 по ... Знаю про 14-й, может есть и больше номера. Причалы же тоже проходят "техосмотр". Там эти номера и использовались. На борту лодки тоже нанесен номер причала

Morgh_Olegovsky 03.12.2018 14:53

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Himinglaeva, за переліком причалів можете звернутись до Бази даних гідротехнічних споруд Регістру судноплавства України. Але закономірності в нумерації там особливої немає.....

Дмитрий 4146 03.12.2018 17:32

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Цитата:

Допис від DOK (Допис 533774)
А какую практическую ценность имеет такая информация?

блин не удержался...а реально нафига ????:neznayu:

Механик 04.12.2018 22:04

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Вряд ли нумерация может иметь очередность по географическому положению. Скорее зависит от момента открытия. Иначе, что бы открыть новый причал, к примеру, в Николаеве... разве станут менять нумерацию всех последующих в географическом порядке?

Himinglaeva 05.12.2018 01:36

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Цитата:

Допис від Morgh_Olegovsky (Допис 533788)
Himinglaeva, за переліком причалів можете звернутись до Бази даних гідротехнічних споруд Регістру судноплавства України. Але закономірності в нумерації там особливої немає.....

Дякую!

Ось вона, ця база:
http://shipregister.ua/pdf/gts.pdf

Дійсно, закономірності нема.

Значить, я помилився: немає нумерації з заходу на схід. Та, можливо, колись була: взялися ж звідкись ось ці 200-і причали в Одесі і 300-і в Очакові.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від DOK (Допис 533774)
А какую практическую ценность имеет такая информация?

Цитата:

Допис від Дмитрий 4146 (Допис 533794)
блин не удержался...а реально нафига ????:neznayu:

Та нема практичної цінності. Здалося, що помітив закономірність - і стало тупо цікаво.

З іншого боку, хіба не корисно мати повний перелік причалів?

A 05.12.2018 07:51

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Кому как...))) если мне кто-то скажет что встречаемся на 367-м причале, то я его пошлю лесом к 879-му столбу!))))

Morgh_Olegovsky 05.12.2018 08:15

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Цитата:

Допис від A (Допис 533879)
Кому как...))) если мне кто-то скажет что встречаемся на 367-м причале, то я его пошлю лесом к 879-му столбу!))))

Вам просто не подобається конкретно цифра 367....??? :-)) причал від цього кращим чи гіршим не стане.

A 05.12.2018 08:23

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
та пусть он хоть золотой с инскрустацией будет. Я с т.з. практической необходимости для себя знать нумерацию всех причалов в Украине.. ;-) с таким же успехом неплохо бы знать нумерацию всех столбов в лесу везде.. :-P

Sergey_Kiev 05.12.2018 10:05

Re: Нумерація причалів на Чорному морі
 
Цікавіше знати місця знаків дуги струве. Та шо воно таке )
А номерація причалів нагадуе історію про тьох свиней з номерами 1,2,4. :-))


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:37.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0