Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Форум водно-моторного Клуба Фрегат (http://forum.fregat.club/)
-   Запросы об услугах (http://forum.fregat.club/запросы-об-услугах/)
-   -   тент ходовий на ums 545 dc fishing (http://forum.fregat.club/запросы-об-услугах/28197-тент-ходовий-на-ums-545-dc-fishing.html)

Yuriy1971 16.05.2023 13:09

тент ходовий на ums 545 dc fishing
 
Доброго дня. Порекомендуйте майстра для пошиву якісного ходового тенту в столиці та області на вказану лодку. Може досвід у когось позитивний вже був. Хочу таке, що сам не знаю як його реалізувати :smuschenie: І біміні хочеться, щоб не закривати кормову фішплатформу і потім щоб його можна було "доростити" щоб був повноцінний для ночівлі в лодці із можливісті відкривати(скрутити бока/зад) і залишити лише москітні штори. Раніше на таких великих човнах не ходив і досвіду нуль (лише пвх 360). Печалька, що окремого рундука для тенту ходового не має в такому човні. Дякую:*-)%*

Влад 17.05.2023 20:46

Re: тент ходовий на ums 545 dc fishing
 
Цитата:

Допис від Yuriy1971 (Допис 593616)
Доброго дня. Порекомендуйте майстра для пошиву якісного ходового тенту в столиці та області на вказану лодку. Може досвід у когось позитивний вже був. Хочу таке, що сам не знаю як його реалізувати :smuschenie: І біміні хочеться, щоб не закривати кормову фішплатформу і потім щоб його можна було "доростити" щоб був повноцінний для ночівлі в лодці із можливісті відкривати(скрутити бока/зад) і залишити лише москітні штори. Раніше на таких великих човнах не ходив і досвіду нуль (лише пвх 360). Печалька, що окремого рундука для тенту ходового не має в такому човні. Дякую:*-)%*

Декілька питань:
Дуги для тента є?
Чому не звернулись на ЮМС-Тюна?
Ви розумієте цінник Ваших побажань?
Ну і звісно треба хоча б фото, щоб щось порекомендувати.

Yuriy1971 18.05.2023 10:35

Re: тент ходовий на ums 545 dc fishing
 
Доброго дня! Дякую, що написали в темі.
Відповім по питанням
-дуг немає.
-при замовленні човна формат оригінального тента по фото, що мені надали(нажаль помацати готовий не було у них можливості) мені не сподобався. Плюс, мої побажання по доопрацюванню не приняли. Ото штатний як є тай і все.
-так, я прекрасно розумію вартісь амбрелли (чи як вона там та тканина називається і вартісь дуг (нержавійка) та сама робота під мої побажання. Фото човна? зараз спробую

Yuriy1971 18.05.2023 10:44

Re: тент ходовий на ums 545 dc fishing
 
У темі 6 долучень
ось лодка та тент що знайшов в інтернеті як початковий

Yuriy1971 18.05.2023 10:53

Re: тент ходовий на ums 545 dc fishing
 
У темі 1 долучень
потім ось так плюс мінус. Єдине що там де "скло" додати додаткові вставки із сітками москітними. Щось таке'%)

Влад 18.05.2023 13:31

Re: тент ходовий на ums 545 dc fishing
 
Цитата:

Допис від Yuriy1971 (Допис 593622)
потім ось так плюс мінус. Єдине що там де "скло" додати додаткові вставки із сітками москітними. Щось таке'%)

Бюджет Вашої мрії буде стартувати від тисяч баксів. Якщо Вас це не лякає, то можу дати контакт перевіреного майстра.

Yuriy1971 18.05.2023 14:51

Re: тент ходовий на ums 545 dc fishing
 
Цитата:

Допис від Влад (Допис 593625)
Бюджет Вашої мрії буде стартувати від тисяч баксів. Якщо Вас це не лякає, то можу дати контакт перевіреного майстра.

написав Вам в особисті. дякую!


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:50.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0