Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Форум водно-моторного Клуба Фрегат (http://forum.fregat.club/)
-   Куплю, где купить (http://forum.fregat.club/куплю-где-купить/)
-   -   Шукаю живого Гамаруса (http://forum.fregat.club/куплю-где-купить/28147-шукаю-живого-гамаруса.html)

Messerschmitt 05.02.2023 11:21

Шукаю живого Гамаруса
 
Доброго дня шановне Товариство!
Віднедавна маю в господарстві невелику копанку, ставочок на березі великої заплави річки Устя.
Вода проблемна, та ще й навкруги ліс багаторічного очерету і півтора метри мулу. На майбутнє буду чистити далі (мабуть з двух мотопомп зроблю щось на кшталт земснаряду )
Для боротьби з палим листям та тим самим очеретом думаю запустити Гамаруса та ніде не можу знайти живих особин для зарибнення(?))))
Можливо хтось знає де можна придбати , чи має можливість продати, чи допомогти придбати - відпишіть будь ласка.
З повагою.

ANRI-72 06.02.2023 10:41

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
Мешкає гамарус як в прісних, так і в солоноводних водоймах. Тримається він в основному під каменями, серед гальки і крупного піску в береговій смузі. Живиться гамарус переважно рослинною їжею, обгризаючи гниючі органічні залишки опалого листя і водних рослин.

Гамарус популярний і незамінний у використанні як корм на рибозаводах, і широко використовується під час вирощування форелі, осетрових, коропових та інших цінних видів риб. В акваріумістиці використовується для годівлі середніх і великих риб, а також як гарний баластний корм, що сприяє очищенню травної системи у риб. Із задоволенням поїдається водними видами черепах. Gammarus вважається одним з кращих кормів, завдяки своїй високій харчовій цінності й великому вмісту каротину (вітамину А і його провітамінів). Аналіз показує, що в 12,8% сухої ваги гамаруса міститься білка 56,2%, жирів 5,8%, вуглеводів 3,2%. У живому вигляді він може бути переносником риб'ячих паразитів. Тому краще використовувати для годівлі риб гамарус обеззаражений озонуванням і заморожуванням.

Думаю найпростіше намити самому у найближчій водоймі,Але з озиранням на останні два речення зверху

Messerschmitt 10.02.2023 07:58

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
Я б намив та в нас в регіоні, думаю, я навряд чи його знайду. Та й спитати немає в кого. Ті що миють мотиля і чути не чули про цього ракоподібного.

Messerschmitt 16.02.2023 08:01

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
Була спроба придбати заморожений і розморозити, в надії що Гамарус , в принципі, може "прокинутись". Факір був п'яний, фокус не вдався.
Досі в пошуку.

Messerschmitt 26.02.2023 17:02

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
Все ще в пошуку. Буду радий будь якій інформації.

Messerschmitt 06.04.2023 08:19

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
Все ще в пошуку.

lisnik 09.04.2023 18:34

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
На водосховищі його безліч,наловити ,думаю не проблема,але ж як його передати в Рівне?

Messerschmitt 23.04.2023 19:16

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
lisnik, на водосховищі в столиці? Або маршруткою або хто з рідних моїх їхатиме звідти. На крайняк у бутлях ( пляшках) з водою новою поштою.
Був би дуже вдячний за сприяння у вирішенні цього питання

lisnik 23.04.2023 19:23

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
Не в столиці.Номер тел. ,поспілкуємось.

Messerschmitt 28.04.2023 16:21

Re: Шукаю живого Гамаруса
 
Дякую! Номер в ПП лишив.


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:02.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0