Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Форум водно-моторного Клуба Фрегат (http://forum.fregat.club/)
-   Надувнухи, РИБы (http://forum.fregat.club/надувнухи-рибы/)
-   -   Про барк 450S після трьох років користування (http://forum.fregat.club/надувнухи-рибы/25276-про-барк-450s-після-трьох-років-користування.html)

Новыймореход 20.12.2018 16:46

Про барк 450S після трьох років користування
 
Мабуть пора вже описати, бо коли купляв, сам шукав інфу, що буде з човном через кілька років.
Загалом — практично нічого з ним не сталось. Є три місця, котрі трохи проблемні. Минулого року відламалась носова ручка, просто тріснула навпіл, кріплення не постраждало. Потім по дурості в кріплення завів швартов, і петлю трохи перетерло, бо вона на таке не розрахована. Як її міняти без гаража не знаю, але в принципі не страждаю.
Друге — зливна горловина в транці. Шторка закривання ціла, а от ручка у неї теж відламалась. Ручка там дуже незручна, її важко підчепити буває, а сама горловина з порожком невеликим, тому не вся вода витікає. Поки що з дроту кільце там прикрутив, та й по всьому.
Ну і третє — один пайол трохи з краю тріщати почав. Тут маю сказати, що один раз човна зібрали без мене і не вставили стрінгери, воно якраз потріскало між пайолами, де гнуло човна. В принципі там верхній шар фанери тільки з тріщиною, якщо шо, то можна замінити весь пайол.
Човном задоволений, особливих проблем не маю.
Да, переживав за дно при тяганні по берегу. Оце перед консервацією подивився — нічого з ним не сталось, навіть особливо не пошкрябане. Тільки білі канти стали жовтими від нашої водички.

Serhios 27.12.2018 16:06

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
за інформацію спасибі. Цікавить як часто складалась розкладалась, як зберігалась(здутою,надутою) під яким мотором їздила і скільки приблизно мотогодин. Умови єксплуатації. Як шви себе ведуть в проблемніх місцях, особливо в місцях складок. Було би краще як би добавили фото. У знайомих адвенчер4.2 через 4 роки переклеювали дно,новий кіль ставили і перегородкі переклеювали,але умови були жорстокі і в мороз, і в пекло і в двох і в п'ятьох в повний газ і по хвилях. Мотори були 10-15 сил, в сезон десь 150 годин у русі, не кажучи уже про просте бовтання у воді.

Новыймореход 28.12.2018 03:17

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Сфотографувати не зможу, бо лежить складена на пристані в підсобці, там тісненько.
По деталям. Перший рік я викатав десь 50 годин, щоб обкатати двигун. Двигун 30 сил парсун. Зберігав на балконі, кожен раз везли на берег на авто, складали, потім розкладали. Задовбався)))
На другий рік почав винаймати шафку на пристані, збирав перед виходом, потім розбирав. Їздив кожні вихідні приблизно по 30 км в один бік.
В цьому році в травні зібрав човна і вже тримав на воді під чохлом, двигун накривав сумкою від пайолів. Розібрав у вересні і склав у шафку там же.
При складанні складав як було з магазину — борти всередину, кінцеві балони до транцю, і катати до носа. Завжди висушував перед складанням. Двигун на возику, бо носити теж задовбався.
Загалом десь 150 мотогодин думаю накатав, може 120. Майже завжди в човні 5-7 чоловік з речами, пару раз тільки вдвох на рибалку. Завжди максималка періодично на 3/4 (в мануалі для двигуна так радять). Їздив тільки влітку, завжди в жарку погоду, кілька раз в неприємну хвилю. Качаю без манометра, просто на проминання перевіряю баллони рукою. Загалом просто на максималці година півтори з вантажем 600—700 кг, отаке використання.

AlexGrom 28.12.2018 05:39

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
просто удачный экземпляр, на данном сроке эксплуатации имхо не плохо...

По баркоподелкам статистика моей мастерской не утешительная, одна из самых ремонтируемых марок надувасов...причина ремонта преобладает =-O банальный брак:smuschenie:

даже новых=-O

https://www.youtube.com/watch?v=ITmKkSF-yj4

Новыймореход 28.12.2018 06:46

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Цитата:

Допис від AlexGrom (Допис 535514)
просто удачный экземпляр, на данном сроке эксплуатации имхо не плохо...

По баркоподелкам статистика моей мастерской не утешительная, одна из самых ремонтируемых марок надувасов...причина ремонта преобладает =-O банальный брак:smuschenie:

даже новых=-O

https://www.youtube.com/watch?v=ITmKkSF-yj4

Я бачив тут на форумі, що вам барки не подобаються. Я купляв з того, на що вистачало грошей на той момент. Ну, може й пощастило, не зна, не маю ж з чим порівняти. Оце як восени збирав якраз крім дна передивився шви, бо теж всяке страшне чув про них. Я звісно не знаю, як воно має виглядати, але візуально нічого не знайшов. Не відходить, клей не стирчить.
Да, забув ще один мінус в першому пості. От в цьому році десь на початку літа почав кіль спускати. Виявилось що пропускає в самій кормі в кутку, де кінець кіля загортається і заклеюється. Судячи з усього, його протерло в тому кутку об останній пайол (він там практично впритик до дна з пвх). Все думав заклеїти, але це треба було доставати, розбирати, сушити, на пів дня мороки, а дірка малесенька. Так і катав до кінця вже з таким. Підздувало його десь за годину їзди, а іноді там його десь затискало і не здувало.

AlexGrom 28.12.2018 17:22

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
нет такого... нравится не нравится, но все познается в сравнении и из всего обилия в те же деньги можна найти альтернативу.

вторая беда у барка ткань, и касабельно именно 450 модели делать пароход из такой ткани ...дешовой и малой плотности(особенно киль) считаю если не преступлением , то глупостью...

плюс она=ткань "деревянная" и "ломкая" у баркоподелок становится уже через буквально сезон эксплуатации...легко наблюдать на местах складок и чисто тактильно...

тот же адвенчер 1998 года выпуска выглядит визуально лучше чем барк после 1-2 сезонов активной эксплуатации, разница в стоимости изделия такой же размерности от 3м но из более качественной ткани примерно штука гривен, а срок безопасной эксплуатации в разы меньше

имхо, при сравнительной стоимости, но делают из "недорогой" ткани и в итоге навара больше, а на пользователя пох:neznayu:

плюс устаревшая конструкция, как клепали пятилетку и больше назад, так и клепают квадратно-гнездовое изделие той же конструкции.А прогресс не стоит на месте, надо развиваться...Те же колибревцы и то лучше "чухаются":cool2:

народ не слепой и потихоньку двигается в направлении лучшего по соотношению цена качество...у меня нет магазина, но порядка полсотни лодок за прошлый сезон народ с моей помощью приобрел...и это был не барк:-))

вот так, чисто обьективно и не с потолка могу похвалить Барк:-))

могу почтой закинуть ткани и клея, как подклеить расскажу в телефонном режиме, там не сложно и можно у воды изобразить собственноручный ремонт...там работы минут на 15-20 если по шву уже не травит(в чем я сильно сомневаюсь)...

silver36 28.12.2018 21:53

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
самая голимая марка лодок, барк =брак во всём и везде пы сы имхо

AlexGrom 29.12.2018 02:49

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Не самая...есть еще более талантливые и одаренные:smuschenie: но с меньшей массовостью, что радует:-))

Новыймореход 29.12.2018 06:17

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Цитата:

Допис від AlexGrom (Допис 535547)

могу почтой закинуть ткани и клея, как подклеить расскажу в телефонном режиме, там не сложно и можно у воды изобразить собственноручный ремонт...там работы минут на 15-20 если по шву уже не травит(в чем я сильно сомневаюсь)...

Дякую, клей у мене є, заклею перед сезоном. Якраз кіль, там справді нема чого мудрувати, в куточку дірочка 2мм. Дивився коли складав на зиму, ніде там більше нічого нема.

Дубовості тканини не помітив. Я не знаю яка вона має бути дубова, а яка не дубова. При складанні гнеться, не тріскається. Може воно й дубове, нема з чим порівняти.

А так загалом — я ж пишу, можу орієнтуватись на те що у мене, більш ні на що. Навесні як складу пофографую. Ще може справа в тому, що я не дуже активно катав за три то роки. Може тому не дуже зносилось. Хоча мені так вона й потрібна, в неагресивному режимі.

Добавлено через 14 минут
Побачив ваш пост з відео, тепер хоч ясно куди дивитись. Ну, там ви показали якусь дичину, страшне. Я коли купляв човна, уважно все передивився, помацав і посіпав. Не було такого, і зараз нема. Взагалі човен на відео якось дивнувато виглядає, пвх здається тонкіше (там рукою натискали). У мене ніби не таке. І дно якесь сіре на відео. От на жаль не можу дістати з причалу свою, там не залізти до весни, то пофотографував би. На відео страшнувато виглядає у вас.

AlexGrom 29.12.2018 13:15

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
если чего стучитесь в личку...помогу чем смогу...

Новыймореход 29.12.2018 14:10

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Цитата:

Допис від AlexGrom (Допис 535609)
если чего стучитесь в личку...помогу чем смогу...

Дякую! Добре, коли є до кого звернутись по допомогу.

ArtemPopov 13.06.2020 22:34

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
У мене також Bark450S. Купував в 2016, рік випуску 2013.
І зимою і літом зберігалася надворі,під накриттям, в накачаному вигляді.
Двигун Вихрь 30. Плавав не багато, але зазвичай 4-6 людей.
Проблем з якістю матеріалів не помітив. Ніде не потріскалася, вигляд за 4 роки не змінився.
Видуло ущільнююче кільце на двох клапанах, так і плавав, з закрученою пробкою не спускає. Тільки недавно дізнався що вони розбираються і можна замінити.
На хвилях, і перед виходом на гліс прогиналися пайоли, підсилив металевим квадратом прикрученим на болтах до пайол.

Новыймореход 14.06.2020 02:42

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Перепрошую за довгу мовчанку, але про відео, що я обіцяв, я пам'ятаю. Сьогодні ставив на воду човна, то зняв те, що просили. У двох відео вид зверху і вид на дно човна. Зате тепер і на четвертий рік користування можу сказати, що не змінилось нічого, який був човен, такий і залишився.



AlexGrom 14.06.2020 05:15

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
фанера транца бежит на встречу белому песцу...пропитать сверху защитив торец от попадания воды и влаги..., внутрь транца поставить сектор =опору под пятаки струбцин мотора...поширее и высотой сантиметров 25...:smuschenie: хоть металлическую хоть из нормальной фанеры

замена транца не бюджетное мероприятие:-) а так хоть оттянется этот "счастливый" момент...

Новыймореход 15.06.2020 01:02

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Цитата:

Допис від AlexGrom (Допис 569065)
...пропитать сверху защитив торец от попадания воды и влаги...,

А чим краще обробити? Зходу я тільки про масляну фарбу густим шаром подумав, але мають бути і кращі ж варіанти. Мабуть епоксидкою було б непогано, але я з нею справи не мав і заливати це все на воді трохи незручно.

MAZYA888 15.06.2020 01:21

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Стекольный герметик типа КРОКОДИЛ ИЛИ СИКАФЛЕКС

ReActoR 15.06.2020 15:08

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
У меня комплектация такая же как и у "Нового морехода".

Три сезона с июня по октябрь откатали без проблем. Каждый выход на воду это раскладывание и складывание лодки без особой чистки. Постоянно катаю ватрушку и вейкборд. На зиму лодка надувалась, тщательно вымывалась и просушивалась. Хранилась в сложенном виде в отапливаемом гараже (+5 С). На сегодняшний день нет никаких визуальных дефектов. В этом году открытие сезона омрачила только мышь, которая изрядно погрызла некоторые места. Сейчас буду решать вопрос по ремонту.

За три года нарекания только по сливному клапану - его минусы уже озвучивались выше.

Барк + Парсун это нормально сочетание за приемлемые деньги войти в клуб водно-моторников и со временем понять куда двигаться дальше.

AlexGrom 15.06.2020 17:04

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Цитата:

Допис від Новыймореход (Допис 569105)
А чим краще обробити? Зходу я тільки про масляну фарбу густим шаром подумав, але мають бути і кращі ж варіанти. Мабуть епоксидкою було б непогано, але я з нею справи не мав і заливати це все на воді трохи незручно.

самый простой вариант масляной или акриловой эмалью предварительно пройтись шкуркой вручную 80той...сняв старую краску...но внутрь накладку поставить широкую обязательно...фанера транца по всей ширине походу расслаиваться начала...сняв краску увидите и оцените масштаб...

это если совсем просто и бюджетно...

ArtemPopov 29.07.2020 21:02

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
Новыймореход, ReActoR , яку у вас швидкість розвиває цей комплект?
Я також купив Parsun30, ще не пробував виставляти, зараз опущений до упора на транці і нога піджата на максимум. Що з двома, що з трьома людьми в лодці - максимум 39 км/год.

AlexGrom 30.07.2020 00:46

Re: Про барк 450S після трьох років користування
 
При правильной настройке комплекта и правильным винтом до 44-45 км в час

Нднд в этом размере до 52 км в час


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:28.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0