Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Все о клубе > Клубная жизнь > Наш досуг

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.01.2013, 09:57   #1 (permalink)
Клубень, администратор
 
Псевдо: Larik
Звідки Ви: .
Карапь: .
Дописи: 12.310
Сказал(а) спасибо: 4.909
Поблагодарили 8.180 раз(а) в 2.718 сообщениях
Типово Re: Соберем модель своими руками

Цитата:
Допис від Евгений_77 Переглянути допис
Все, закончил "Батисту"

Очень красивый корабль! Молодец!
Larik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Евгений_77 (28.01.2013)
Старий 29.01.2013, 13:56   #2 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Рамзес
 
Псевдо: Рами
Звідки Ви: Киев
Карапь: Пока на собаках)))
Дописи: 9.224
Сказал(а) спасибо: 5.212
Поблагодарили 3.574 раз(а) в 1.268 сообщениях
Типово Re: Соберем модель своими руками

Ну что ребята, теперь благодаря Евгению 77 и я стал немного психом))) ( в хорошем смысле слова)

Женя подарил мне вот такое чудо
Журналы с №1 до №15 ( может кто знает или у кого то есть остальные журналы, маякуйте )
Галеон Сан Джовани Батиста

п.с. Женя, огромная тебе благодарность, теперь будет чем в свободное время заниматься.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_29-01-2013_134901.jpg
Переглядів: 475
Розмір:  997,0 КБ
ID:	36015   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_29-01-2013_134908.jpg
Переглядів: 369
Розмір:  1,20 МБ
ID:	36016   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_29-01-2013_134950.jpg
Переглядів: 392
Розмір:  1,16 МБ
ID:	36017   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_29-01-2013_135024.jpg
Переглядів: 344
Розмір:  1,02 МБ
ID:	36018  

Востаннє редагував Рамзес: 29.01.2013 о 14:39.
Рамзес зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Евгений_77 (29.01.2013)
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Лебёдка своими руками. Механик Катера, лодки 109 26.02.2015 09:15
Якорная лебедка своими руками Роман 37 Другие вопросы 11 14.04.2012 15:03
Ремонт битой альфы своими руками. popovitch Колонки, водометы 5 27.10.2011 23:29
Модель Байлайнера Андрейкин Пластик 7 10.02.2010 03:28


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:45.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0