Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Форум водно-моторного Клуба Фрегат (http://forum.fregat.club/)
-   Наши парусные яхты (http://forum.fregat.club/наши-парусные-яхты/)
-   -   Парусное судно и обучение (http://forum.fregat.club/наши-парусные-яхты/20423-парусное-судно-и-обучение.html)

FISHER 14.09.2016 13:47

Парусное судно и обучение
 
Добрий день шановне Паньство!!!

Один мій знайомий захотів навчитись керувати парусним судном та в подальшому отримати міжнародні права. Знаючи, що я щось знаю про лодки запитує: де найкраще навчатись у Києві, скільки це займе часу. Я знаю, що у нас на форумі присутні власники парусних лодок, будь ласка дайте інформацію, в разі наявності.

П.С. інформацію в інеті дивилися, хочимо інфу з точки зору практика.

Дякую

Sergey_Kiev 14.09.2016 15:51

Re: Парусное судно и обучение
 
Зверніться сюди
www.facebook.com/pbogdan17

Міжнародний сертифікат отримав тут
Яхтенная школа Дмитрия Ярового IYT

Взагалі, "з нуля" краще спочатку долучитись до екіпажу школи в чартер , теорія буде набагато зрозумілішою. Після теорії ще раз в чартер, на практичний іспит.
Ще можна встигнути на жовтень до когось поматросити. Потім зима теорія, весною практика. Чим більше записів містить лог-бук, тим скоріше дадуть човен в самостійне керування. Це так, загальна картинка.

Сергей_С 14.09.2016 18:50

Re: Парусное судно и обучение
 
Теории я обучался у Александра Казнадея (в парусном спорте личность известная) сейчас у него есть своя школа с правом выдачи сертификата. Телефон можно погуглить. Практику проходил у Максима т 098 217 95 44. Получил реальные знания и навыки, претензий нет. Это было лет 10 назад.

Зяма1972 14.09.2016 23:39

Re: Парусное судно и обучение
 
Есть как мне показалось знающий чел, Радион Лука и у него есть тоже школа...+ практики в разных акваториях...получаю от них эпизодически рассылку...

-ЮраИл- 16.09.2016 15:39

Re: Парусное судно и обучение
 
Насколько я понимаю сегодняшнюю ситуацию:
1. Если вы хотите ходить под парусом в отечественных водах, то никакие сертификаты IYT, RYA (равно как и школы, их выдающие) - для Вас бесполезны. Наши чиновники их не признают. Вам надо получить родную, отечественную "корочку". Читайте "Положення про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна" на сайте scru.com.ua
Да, и те, у кого "права" выданы до 1 апреля 2012, тоже должны бежать их менять на новые - во как! Ну, а поучиться можно в любой из "школ". Это как с автошколами - поучиться вы там можете (и проще поучиться, чем не поучиться), но "права" Вам будет выдавать не автошкола!
2. Вы хотите брать яхту в чартер в какой-нибудь Хорватии, Турции и т.п. Ну, во-первых, получить там "филькину грамоту" с надписью "super-puper-mega-skipper IYT" еще проще, чем у нас, только денюжку заплати, и за день-два все будет ОК. А во-вторых, украинские документы большинство чартерных компаний тоже аж бегом признает. Абы Вы действительно умели той яхтой рулить.

matros78 26.09.2016 16:02

Re: Парусное судно и обучение
 
IYT та інші це "фількіна грамота". Це приватна контора, яка видає гарні кольорові сертифікати. Їх визнають за документ більшість чартерних компаній, але відношення до офіційних прав вони не мають.
Згідно міжнародних конвенцій наші державні права визнають у світі.
Я навчався на курсах у НАУ Григорія Голембієвського. Мені сподобалось. Дуже ґрунтовна початкова теоретична підготовка. Це фундамент для розуміння практичної сторони яхтінгу. Практику можна пройти там же або принести довідку від знайомого капітана.

контакти за посиланням:
Центр підготовки кваліфікованих яхтсменів
Голембієвський Григорій Григорійович,

ВАСЯ рЫБАК 26.09.2016 17:46

Re: Парусное судно и обучение
 
Цитата:

Допис від matros78 (Допис 446713)
Згідно міжнародних конвенцій наші державні права визнають у світі.

Пробачте.....АЛЕ, Україна НЕ ПІДПИСУВАЛА (міжнародні конвенції з судноплавства, в напряму маломірного судноплавства).

А Права IYT визнають 170 країн світу. І ця "приватна контора" :-> видає гарні "кольорові сертифікати" (пластик, який є в міжнародній Базі), знаходиться в Канаді. І тільки там видається.

Sergey_Kiev 26.09.2016 19:00

Re: Парусное судно и обучение
 
Цитата:

Допис від matros78 (Допис 446713)
Їх визнають за документ більшість чартерних компаній, але відношення до офіційних прав вони не мають.

В чартері офіційність трохи в іншому місці, а саме в Вашому чартерному контракті, Вашій кредитній картці та Вашому страховому полісі.
Усе інше - важливі, але не завжди обов'язкові деталі. Так що до біса ті балачки про офіційність прав.

Вовчик 14.02.2021 00:36

Re: Парусное судно и обучение
 
Доброго всім. Народ повторю питання Андрюхи.До кого можна набиться в Києві матросом.Чисто з цікавості.

-ЮраИл- 14.02.2021 22:35

Re: Парусное судно и обучение
 
Якщо є акаунт у Фейсбуці, спробуйте кинути клич у групі ККрЯКа: https://www.facebook.com/groups/146606072072085 Хоча... Ну як це "чисто з цікавості"? Ви хочете бути на яхті матросом, чи не хочете?

Вовчик 16.02.2021 01:17

Re: Парусное судно и обучение
 
Саме зрозуміти взагалі, принцип керування яхтою.

-ЮраИл- 16.02.2021 08:58

Re: Парусное судно и обучение
 
Ось ще: https://www.facebook.com/%D0%91%D0%B...32670117543027


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:22.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0