Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Все о клубе > Клубная жизнь > О нас и для нас

О нас и для нас Как Мы стали водномоторниками и все про нас

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 07.07.2019, 21:33   #28 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Турист
 
Псевдо: Олег
Звідки Ви: Украина, Луганская обл., г.Должанск
Карапь: Прогресс 2м Mercury F25 ELPT EFI
Дописи: 2.817
Сказал(а) спасибо: 2.020
Поблагодарили 3.685 раз(а) в 578 сообщениях
Типово Re: Друзья наши меньшие

Цитата:
Допис від Влад Переглянути допис
Сегодня похоронил Тринити.
10 лет.
Рак.
Тоскливо.
Долучення 158371

Это всегда трудно принимать-когда теряешь верного друга,а они намного преданнее людей и никогда не изменят.
Турист зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (07.07.2019), Dimonchik (08.07.2019), DOK (08.07.2019), Fix (09.07.2019), БОНДЫК (07.07.2019), Влад (08.07.2019), Голык (08.07.2019), Зяма1972 (16.07.2019)
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Наши филиалы!!!!! dimon Общалка 22 11.01.2011 19:24
С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ ГОДОМ ДРУЗЬЯ ! ! ! БОНДЫК Поздравлялка 29 01.01.2011 12:37


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:25.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0