![]() ![]() |
|
|
#32 (permalink) |
|
Клубень
Псевдо: Вадим
Звідки Ви: Київ, база в Кийлові.
Карапь: все після перемоги.
Дописи: 9.887
Сказал(а) спасибо: 3.976
Поблагодарили 6.033 раз(а) в 2.118 сообщениях
|
.................Не відомо що ловилось останні тижні
(не був, не знаю) але точно щось ловилось , оскільки люди їдуть, рибалять, відпочивають, смажать, святкують, насолоджуються та дякують , тобто точно щось ловиться. Приїжджайте і ви ![]() ![]() , рибальте, відпочивайте, святкуйте, смажте, насолоджуйтесь і переказуйте всім нам про те як ви рибалили, відпочивали, святкували, смажили, насолоджувались та що з цього всього у Вас вийшло ................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ..................
__________________
Слава Україні - смерть ворогам !!! |
|
|
|
| 4 пользователя(ей) сказали cпасибо: |
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Что сейчас клюёт в Херсоне? | Вихрь | Херсон | 215 | 24.11.2015 16:18 |
| Поход "Киев - Стайки" | Larik | Общалка | 76 | 26.06.2011 22:50 |
| Стайки присоединяйтесь | Студент | Рыбалка | 5 | 24.03.2010 19:14 |