Тема
:
Помощь Дому Ребёнка
Перегляд одного допису
21.08.2013, 19:21
#
11
(
permalink
)
БОНДЫК
Правление, модератор
Псевдо: Андрей
Звідки Ви: г.Герой Киев
Карапь: ой на многом.....
Дописи: 27.663
Сказал(а) спасибо: 20.649
Поблагодарили 16.090 раз(а) в 3.526 сообщениях
re: Помощь Дому Ребёнка
ИМХО!!!!
Деньги в руки давать не правильно!!!!
Лукавый....
__________________
A ship in the harbour is safe, but that's not what ships are built for....
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
@lexandr
(22.08.2013),
BRYK
(22.08.2013),
dimon
(22.08.2013),
Igorenya
(22.08.2013),
mityay76
(21.08.2013),
oleglena
(22.08.2013),
stp
(21.08.2013),
Viking
(21.08.2013),
Vitaliy M.
(21.08.2013),
Влад
(21.08.2013),
Голык
(22.08.2013),
Михаил
(21.08.2013),
Шурави
(21.08.2013)
Меню пользователя
БОНДЫК
Подивитись профіль
Відвідати домашню сторінку БОНДЫК
Знайти дописи від БОНДЫК