Перегляд одного допису
Старий 28.07.2015, 00:44   #94 (permalink)
Ivan007
Новичок
 
Псевдо: Roman
Звідки Ви: Николаев
Карапь: Finval 475
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 39 раз(а) в 5 сообщениях
Типово re: Максимальная скорость Финвал 475 эво

Цитата:
Допис від ANRI-72 Переглянути допис
Предложение к производителю-занижайте максималку на 10 км/ч.В итоге все будут кипятком п..сать

Непотрібно нічого занижувати!
Виробник має вказувати данні які відповідають фактичним данним свого продукта та максимально приближені до реальних умов єксплуатації. Щоб кожен хто купує товар, в даному випадку лодку, знав, що якщо виробник лодок Finval вказав певні технічні дані свого створіння – то ці данні є такими, що відповідають дійсності!

Добавлено через 14 минут
Цитата:
Допис від Kostass Переглянути допис
Вот именно, где вообще, что-то заявлено??? А, что где-то, есть официальный перечень скоростных характеристик? А, может мотор не выдает заявленные 60 л.с., а может винт не имеет заявленный 16-й шаг? И т.д.
p.s. лично меня как и думаю многих других интересует больше не максимально достижимый порог 60 км.ч., а правильно подобранный винт для комфортного выхода на глисс и экономичного корейсера 45-50 км.ч. Покажите мне, кто при нынешних ценах на бензин- кто носится на максималке???

Стосовно ваших особистих уподобань відносно крейсера 45-50 км/год. – я радий, но тут мова йдеться не про швидкість з якою і кому зручніше пересуватися, а про максимальну швидкість яка вказана на офіційному сайті!

Відносно ціни на бензин, - все суб’єктивно. Особисто я не так часто виходжу на воду, хоча живу 100 м. від води (не так багато вільного часу). Однак виходячи на воду, умовно кажучи раз в дві неділі, не бачу особливих проблем спалити 50-100 літрів бензину, думаю люди що купують лодки такого рівня мають завчасно про це поквапитись.

Востаннє редагував Ivan007: 28.07.2015 о 00:47. Причина: 1
Ivan007 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням