Перегляд одного допису
Старий 09.02.2016, 00:15   #22 (permalink)
Роман 37
Клубень
 
Аватар для Роман 37
 
Псевдо: Роман
Звідки Ви: Киев
Карапь: Днепр+mercury 40
Дописи: 10.421
Сказал(а) спасибо: 6.735
Поблагодарили 4.419 раз(а) в 1.635 сообщениях
Типово Re: Реданы на Днепр.

По поводу реданів. На переробленому дніпрі проходив 3 сезони. Можу робити висновки. (змінив 2 мотори, моя схема реданів є на мотолодці в темі під назвою днепробастер. Якщо хтось може то перенесіть, дякую) Корпус дніпра зроблено таким чином щоб він гарно йшов в режимі глісірування на короткій і немалій ( 30-50см) хвилі. Він раельно хвилю суперово ріже і капітан невідчуває ніякого дискомфорту. При цьому інші совкокастрюлі ідуть в полуглісі. Але в штиль днепр пасе задніх. Радани клепають для того щоб зменшити змочувану поверхню і тим самим підняти (відірвати ) корпус з води. Але рри неправильних реданах майже вся мореходність губиться. Для чого роблять редани різної ширини і різного кута атаки? Саме для того щоб не загубити мореходність. В моїх реданах ширина робочої полки приблизно 80мм угол атаки теж змінний. (2 пари реданів доведені до корми нвяких ррохватів немає). зараз робивби редани по іншому ширину полки 80мм залишивби від транца на 1.5 метра а потім зводивби на нуль, і робивби коротші (в носу) десь на 50см. при цьому вже уі 1.5 метри робивби з отріцательним кутом, а впереді в положительному і як омога положительней до дніща. Таким чином ідучи по хвилях ніс буде різати а редани будуть підіймати корпус. Але а мене рульва консоль зміщена назад на 1 шпангоут (приблизно 50см). нос вирізаний і зроблено сидіння (утяжелив). І з ямою 30ю 2-т (60кг) борти були над водою, а з мерком 40ю 4-т (110кг). борт від транца приблизно на 40см замиває. (якщо глянути уважно відео любого дніпра то там чотко видно що майже весь борт замиває).

тому такі висновки 40-50 двутактних сил буде супер, а ось під 4-т трохи прощет, хоча можливо 50 чи 60 всетаки відірве борта від води.

Пс відео мого корабля є в ютубі любе набираєте днепр і меркурі 40, і Рамзес виставляв і Леха малібу.
Сміливо дерзайте навіть зараз з обросшим дніщем швидкість більше 50 км год.

Добавлено через 1 час 1 минуту
Чим ширший і з неправильним кутом атаки в носі буде редан тим сильніше буде бити носои корабель.

Пс можливо щось неясно питайте, з радісттю відповім.
__________________
Один Володя почав другий Володя закінчить!!!!!
Роман 37 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dimaa6 (15.06.2023), Валера М (09.02.2016), Карапуз (09.02.2016), Саныч 30 (09.02.2016), СЕРЁГИН (09.02.2016)