Перегляд одного допису
Старий 20.05.2017, 09:58   #27 (permalink)
Вовчик
Клубень, модератор
 
Аватар для Вовчик
 
Псевдо: Володимир
Звідки Ви: Київська обл, смт.Гостомель
Карапь: Параплан-Skywalk Chili 2
Дописи: 19.665
Сказал(а) спасибо: 9.550
Поблагодарили 7.172 раз(а) в 3.161 сообщениях
Типово Re: Ходосовка. Полёты.

копія

Давно не писав щось. Доброго всім. Традиційно знов Ходосівка. Довго видивлявся прогноз. Ну і випав на сьогодні північ-схід.. Днем дивися в свойому регіоні дуло не слабо. Але по прогнозу стихання на вечір. Так і вийшло. І на роботі биринько підігнав справи. І дома. Ну шо ж тут робить їду на Ходос. Прибув десь о 15.30. Ще трохи дульник, але начав слабнути.Фонового вітра було мало, в основному термічка, пузирі. В які хто мог ниряв, і скільки міг вижимав. Потім невеличка пауза. І ще добавилось ,,молоко,. правдав не дуже стабільне як того очікувалось. Але й того в принципі хватило політать.
Я правда повезло мені вцепиться в гарний поток, іііііііі я здрейфив. Блін шось так все ходуном ходило, Я розумів в принципі його ширину, а вірніше визначив поки від края до края літав. Добре підіймало. По пуху в повітрі бачив відкіля йде. І забздів вибачайте. Шось теліпало крило, або я просто не був в термічці. І мені показалось що від ТРЦ, або тих дерев йдуть роторі. І я вийшов з нього.
Блін як жеж жалко що не було рації. Кривенцов просто з жалем дивися як вивалювася з такого потока.
Самого жаба давить. Така змога була перший раз відірватись від гори. Фото якось не робив. Може пару відюх. Хотя й тих як завжди забув включить камеру коли літалось. Ну з пів часика думаю кусками таки налітав.


P.S. Ну не западло га саме в момент коли поток піймав, і не взяти рацію. :apstenu: :apstenu: :apstenu:

Ну зато один прийомчик від Кривенцова вже начинає получатись, Що дуже радує.треба ще практикуватись. Дуже прикольна штука.

Р.S.
Ну і невеличке відео про польоти вечором. Як кажуть парапланеристи в ,,молоці,,
В вечірньому ламінарному повітрі. Про шо і пишу в бажаючих злетіти з горки. Повітря рівне без всяких там термічок і таке інше.
До речі так і не можу найти який небуть простенький відео-редактор. Щоб накладать музику на відео.
Друге відео посадка на полку. так кажуть на перекат гори.



Востаннє редагував Вовчик: 20.05.2017 о 10:13.
Вовчик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
БАКЕНН (31.05.2017)