Перегляд одного допису
Старий 29.12.2017, 18:40   #713 (permalink)
Sergey_Kiev
Активный участник
 
Аватар для Sergey_Kiev
 
Псевдо: Sergey
Звідки Ви: Kiev
Карапь: Всяческие, работа такая
Дописи: 1.076
Сказал(а) спасибо: 497
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 391 сообщениях
Типово Re: Привлекательные предложения из просторов интернета.

Цитата:
Допис від vital-777 Переглянути допис
если не секрет конечно!?

Та який секрет? Це просто офтоп. )
Магазин, скоріш за все, помилився, коли виставив акційну ціну на товар 23 замість 123 фунти при рекомендованій 220.
Але ціна висіла не менше дня, то ж був час сплатити за цією офертою (потім її прибрали). А коли транзакція вже пройшла через мастеркард, то продавцю її просто так не відмінти. Там штрафи ой-йой! Це вам не якісь там наші цитруси з купою фопів та карткових сурогатів накшталт портмоне.
Товар було відправлено. Федекс дзвонить, каже, приїжджай розмитнювати. Нічого не знаємо, товар на більше ніж 150 євро.
Приїхав. Бритіши "помилково" приклали невірний інвойс. Не на штани за 23, а на куртку ціною 220фунтів. Зрозуміло, ніхто в здоровому глузді там не роздрукує такий інвойс, 23 замість 123, чи 220. Не факт, але мабуть сподвались, що посилка повернеться взад через помилку інвойсу та необхідність розмитнення.
Виникла дилема, у митниці на руках одна "бамажка", в мане інші. Відправляти взад, чи розмитнювати за наявним інвойсом. Спочатку мені брокери нарахували 1400грн за послуги, та 700 мита. Я вагався, а митникам те повернення та несплата мита нідочого, вони тихо сказали щоб я сам намалював ту декларацію і сплатив лише мито в банк. ) (я ж не знав, що так можна ))), а брокери не сказали)
Так і зробив. Отримав майже шаровий непром, держава "зайве" мито, а жлобські брокери та бритіші спіймали облизня. І все чесно. )
Sergey_Kiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
vital-777 (30.12.2017), Валера М (30.12.2017)