Перегляд одного допису
Старий 14.03.2018, 09:06   #90 (permalink)
Sergey_Kiev
Активный участник
 
Аватар для Sergey_Kiev
 
Псевдо: Sergey
Звідки Ви: Kiev
Карапь: Всяческие, работа такая
Дописи: 1.076
Сказал(а) спасибо: 497
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 391 сообщениях
Типово Re: Відмінити реєстрацію маломірних човнів

Цитата:
Допис від sergey71 Переглянути допис
Мобилки должны оформляться по паспорту со строгой регистрацией и тогда исчезнут все фейковые объявления .Или тебе нравиться что государство дозволяет кидать свой народ ?

В мене всі номери контрактні, наприклад. Бо мені так зручно. Але вистачає розуму не вимагати заборони анонімних сімок, бо врешті решт будь-яка монополія (особливо державна!) призводить до корупції, росту цін і втрати свободи вибору.
А це совок. Проходили вже.
До речі, "нравиться" вам треба було писати без м'якого знаку. Там все просто, якщо слово в контексті відповідає на питання "что делатЬ?" - м'який знак пишемо. Якщо "что делает?"(нема м'якого знаку), тоді не пишемо.
Я це до того, що маю власне правило, не дискутувати з людьми, які навіть цього не розуміють.
Вибачте.

Добавлено через 6 минут
Цитата:
Допис від Ярослав JK Переглянути допис
Сергей-Киев, насколько я понимаю, у Вас серьезные проблемы с регистрацией комплекта, брали и катались по доверенности?

Ні. Жодних проблем. Але рівень вашого мислення зрозумів.

Я питаю прихильників реєстрації про те, як вони бачать практичну реалізацію їхніх власних фантазій, пов'язаних з набуттям реєстрації плавзасобу. Але більшість відмовчується, напевно не мають відповіді.
А деякі вдаються до переходу на особистість, хоча це теж нічого не доводить крім їх неспроможності обгрунтувати власну думку.
От і все. Навіть не цікаво продовжувати.
Sergey_Kiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням