Перегляд одного допису
Старий 18.03.2018, 10:05   #34 (permalink)
Вовчик
Клубень, модератор
 
Аватар для Вовчик
 
Псевдо: Володимир
Звідки Ви: Київська обл, смт.Гостомель
Карапь: Параплан-Skywalk Chili 2
Дописи: 19.665
Сказал(а) спасибо: 9.550
Поблагодарили 7.172 раз(а) в 3.161 сообщениях
Типово Re: Ходосовка. Полёты.

Доброго всім. Ну шо накінець таки зміг вибраться на Ходос. Шо сказать день був непередбачуваний. І просто ульотний. На роботі нема соляри,відпрашуюсь і жену на Ходос.Не літав з крайнього вихода мабуть півтора, два місяці.
З огляду на те що відновлююсь в польотах.Поставив задачу позлітать з гори. Можливо зучбової попригать, так званий ,,лягушатник,,
Але що значить досвід Сенсея. Ще вибачаюсь був в середу на горі і втикав на 1-2м/с. А позавчора доволі свіжий вітер від 6-8м/с. Як в бувші часи. І короче Сенсей запускає мене .І вуаля виявляється трема менше мандражировать, а працювать. З паузами на чай, і погріться налітав минут 30-ть. Може більше.
Я раніш побаювався в такий вітер сідать на гору.А в цей день і на гору, сідав і літалось від душі. І потоки були восходящі,набори над горою метрів 60-70. Вобщим зачьотний льотний день. За що щира дяка Сенсею.
Його відео на його ж каналі. Мені якось біло не до зйомок. Літали всі даже учльоти в цей день першийраз полетіли.
Літав на Нова-Ментор.Для інфи. В основному я на відео з наставленнями Сенсея. Але день був просто класний.


Востаннє редагував Вовчик: 18.03.2018 о 10:09.
Вовчик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (18.03.2018), FISHER (18.03.2018), БОНДЫК (19.03.2018), саныч (18.03.2018)