Перегляд одного допису
Старий 12.04.2018, 20:53   #17 (permalink)
Кацан
Клубень
 
Аватар для Кацан
 
Псевдо: Анатолий
Звідки Ви: Киев, Дарница
Карапь: Мистраль Амур1 , в процессе реконструкции
Дописи: 2.135
Сказал(а) спасибо: 716
Поблагодарили 4.559 раз(а) в 1.025 сообщениях
Типово Re: Риб 345 + мотор ?

Цитата:
Допис від Users121 Переглянути допис
Парни нужен ваш совет.
Заказал себе Риб 345 Адвентуре.
Стал выбор мотора выбрал Suzuki DF20AS. Но стали брать меня сомнения может стоит лучше взять Suzuki DF20AES хотя в походы на 2-3 не собираюсь.

Основные отличия Suzuki DF20AES, наличие электрозапуска, мотор весит на +4кг больше он дороже на 7000 грив, необходимо использовать аккумулятор.
В магазине продавцы мне не рекомендуют брать данную модель DF20AES если я не собираюсь использовать дистанцию.
Лодку планирую больше для приехал , погрузил лодку на авто, спустил на воду покатался , погрузил обратно. Каждый раз подключать аккумулятор не планирую это точно, да и с установкой дистанции лодка прибавить в весе и хранить мне ее тоже будет проблемно. Вот и задумался вроде правильный выбор DF20AS но вдруг я не прав и все таки стоит рассматривать DF20AES жду ваших рекомендаций

Доброго вечора!
Був у мене мотор Хонда 20 з стартером, миле діло, кнопку натиснув - двигун завівся. Двигун працює - є підзарядка абсолютно усього : телефон, Ехолоти, помпа, навігаційни вогні, то що.
Тому повірте ліпче заводити з поганенького стартеру, чим з кльової шморгалки.

Стосовно того що будете возити на релінгах. Можливо! Але один раз! Бо ідея Ваша сильно нафантазована, поперше вага, по друге обвєс човна (внутрішнє наповнювання: сідухи, Яшик під ехолот, якір і др.)
Цього не витримає .
Купіть звичайний прицеп і буде Вам щастя!

Бажаю вдало вибрати і до зустрічі на воді!
__________________
Люби землю. Вона не успадкована від батьків, вона позичена нами у наших дітей.
Кацан зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andryhin (13.04.2018), Oldmen (13.04.2018), Serhios (13.04.2018), Ромчик 777 (12.04.2018)