Перегляд одного допису
Старий 28.12.2018, 05:46   #5 (permalink)
Новыймореход
Активный участник
 
Псевдо: Антон
Звідки Ви: Киев
Карапь: BARK 450s + Parsun 30 BMS
Дописи: 124
Сказал(а) спасибо: 36
Поблагодарили 51 раз(а) в 23 сообщениях
Типово Re: Про барк 450S після трьох років користування

Цитата:
Допис від AlexGrom Переглянути допис
просто удачный экземпляр, на данном сроке эксплуатации имхо не плохо...

По баркоподелкам статистика моей мастерской не утешительная, одна из самых ремонтируемых марок надувасов...причина ремонта преобладает банальный брак

даже новых

https://www.youtube.com/watch?v=ITmKkSF-yj4

Я бачив тут на форумі, що вам барки не подобаються. Я купляв з того, на що вистачало грошей на той момент. Ну, може й пощастило, не зна, не маю ж з чим порівняти. Оце як восени збирав якраз крім дна передивився шви, бо теж всяке страшне чув про них. Я звісно не знаю, як воно має виглядати, але візуально нічого не знайшов. Не відходить, клей не стирчить.
Да, забув ще один мінус в першому пості. От в цьому році десь на початку літа почав кіль спускати. Виявилось що пропускає в самій кормі в кутку, де кінець кіля загортається і заклеюється. Судячи з усього, його протерло в тому кутку об останній пайол (він там практично впритик до дна з пвх). Все думав заклеїти, але це треба було доставати, розбирати, сушити, на пів дня мороки, а дірка малесенька. Так і катав до кінця вже з таким. Підздувало його десь за годину їзди, а іноді там його десь затискало і не здувало.
Новыймореход зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Aлeксандр (10.01.2019)