Перегляд одного допису
Старий 29.12.2018, 05:17   #9 (permalink)
Новыймореход
Активный участник
 
Псевдо: Антон
Звідки Ви: Киев
Карапь: BARK 450s + Parsun 30 BMS
Дописи: 124
Сказал(а) спасибо: 36
Поблагодарили 51 раз(а) в 23 сообщениях
Типово Re: Про барк 450S після трьох років користування

Цитата:
Допис від AlexGrom Переглянути допис

могу почтой закинуть ткани и клея, как подклеить расскажу в телефонном режиме, там не сложно и можно у воды изобразить собственноручный ремонт...там работы минут на 15-20 если по шву уже не травит(в чем я сильно сомневаюсь)...

Дякую, клей у мене є, заклею перед сезоном. Якраз кіль, там справді нема чого мудрувати, в куточку дірочка 2мм. Дивився коли складав на зиму, ніде там більше нічого нема.

Дубовості тканини не помітив. Я не знаю яка вона має бути дубова, а яка не дубова. При складанні гнеться, не тріскається. Може воно й дубове, нема з чим порівняти.

А так загалом — я ж пишу, можу орієнтуватись на те що у мене, більш ні на що. Навесні як складу пофографую. Ще може справа в тому, що я не дуже активно катав за три то роки. Може тому не дуже зносилось. Хоча мені так вона й потрібна, в неагресивному режимі.

Добавлено через 14 минут
Побачив ваш пост з відео, тепер хоч ясно куди дивитись. Ну, там ви показали якусь дичину, страшне. Я коли купляв човна, уважно все передивився, помацав і посіпав. Не було такого, і зараз нема. Взагалі човен на відео якось дивнувато виглядає, пвх здається тонкіше (там рукою натискали). У мене ніби не таке. І дно якесь сіре на відео. От на жаль не можу дістати з причалу свою, там не залізти до весни, то пофотографував би. На відео страшнувато виглядає у вас.
Новыймореход зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням