Перегляд одного допису
Старий 13.02.2020, 11:38   #43 (permalink)
Роман 37
Клубень
 
Аватар для Роман 37
 
Псевдо: Роман
Звідки Ви: Киев
Карапь: Днепр+mercury 40
Дописи: 10.421
Сказал(а) спасибо: 6.735
Поблагодарили 4.419 раз(а) в 1.635 сообщениях
Типово Re: Дешевле ездить на ТАКСИ чем на своем авто !

Цитата:
Допис від friggy Переглянути допис
Зяма1972, от того, что лично я стану соблюдать правила - общая безопасность на дорогах не изменится. Это так не работает, что раз я не нарушаю, то никто не нарушает. Люди делают то, что им позволяют. Никто не контролирует скорость и соблюдение разметки на трассе? Едут выше скоростного лимита и через сплошную. В итоге трупы. От того, что я еду с разрешенной скоростью и мне в лоб выезжает на обгон смертник, мой уровень выживаемости зависит не слишком сильно.
Дело не в размере штрафов, а в том, что за порядком никто не смотрит.

Смію Вам відповісти що як не крути потрібно починати саме з себе!
Те шо наші вожді нехочуть нічого робити їм проще шоб ми спустилися до рівня попуасів таких легше дурити. Але повторю ще раз потрібно хоч потроху починати з себе! Покурив бичка в попільничку! Жовтий зупинись! Паркуйся правильно! Поважай того шо їде рядом! Я замітив одне вечором в пробках світлофорах тянучках Всі ну процентів 90 в телефонах! А знаєте як він відволікає огого недавно було жіночка в вайбері шось писала замешкалася появився проміжок до переднього авто з паралельного ряду хоп і вліз а дамочка взглядом відстань прикинула нажала на газ і далі в вайбері.... а місця то вже немає.... а на трасі тел упав а хулі там зараз достану осьже він лежить нічого шо щвидкість 111...
І повірте за кордоном теж є пробки і є порушники але там закони працюють і крапка. Я в Будапешті став правою стороною на бровку штраф на склі лежав через 15 хвилин. Причому штраф на наші гроші 1400 грн. Некисло припаркувався і сплачується там штраф на пошті. Як в Білорусії.
Пс замітили як стало менше евроблях то і порядку стало більше.
__________________
Один Володя почав другий Володя закінчить!!!!!
Роман 37 зараз поза форумом  
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
A (13.02.2020), ANRI-72 (13.02.2020), A_Hill (13.02.2020), MERLIN (22.02.2020), Rodriguez (13.02.2020), vlad2002 (13.02.2020), БОНДЫК (13.02.2020), Вовчик (13.02.2020), Зяма1972 (13.02.2020)