Перегляд одного допису
Старий 19.02.2020, 01:03   #116 (permalink)
Евгений (Киев)
Активный участник
 
Псевдо: Евгений
Звідки Ви: Киев
Карапь: 3,60
Дописи: 3.105
Сказал(а) спасибо: 2.259
Поблагодарили 1.186 раз(а) в 481 сообщениях
Типово Re: Дешевле ездить на ТАКСИ чем на своем авто !

Це просто жах якийсь!
Був у Мінську після закінчення якихось спортивних ігор.
З дорогами в Україні й не уй порівнювати.
Да, є обмеження по швидкості перед пішоходними переходами, розв'язками, але, знаки про скасування обмеження теж є. Я вже не пам'ятаю, але на трасі після Бобруйска їхали разом з беларусом не меньше 120-130. На деяких ділянках і 130-140 йшли.
Там спочатку попереджувальні знаки, які стоять заздалегідь про зменшення швидкості, або про фотофіксацію . Спочатку знак зменшення швидкості, потім ше один , потім ше і потім 60 або 50 і якщо ти дебіл або не бачиш знаків, за тобою може виїхати патруль .

Доречі, знаки про ремонт дороги стоять заздалегідь і встановленні як треба. Спочатку знак зменшення швидкості , потім знак ремонт, а після ділянки ремонт, стоїть знак кінець ремонту та знак більшої дозволеної швидкості.

Я розумію, що можна сказати що то все була показуха(ігри тільки закінчились). Але я обома руками та ногами за таку показуху на дорогах в Україні.
Назад їхали під дощем. Автомобіль чистий, начебто після автомийки. Дорожня розмітка є. Заїхали у Гомель, дорожне покриття без кратерів та горбилів. Не Мінськ, але й не Київ.

Коли їхали по трасі Гомель Мінськ, мій батько думав що ми їдемо з швидкістю 50км/год. А насправді 120-130.

З Києва до границі на деяких ділянках і 60 забагато було. Але запам'яталося "ця ділянка відремонтована урядом гройсмана!", Потім ділянка "папєрєдніков", а потім знов привіт від гросі. І так разів п'ять шість.


Повернемось до нас :
А в нас як?, Знак фіксація швидкості а ти вже на фото! (Поштова площа- Пішохідний міст). Де бля знак про швидкість?, Чому заздалегідь його не встановлено?



Доречі, користуватися паском безпеки все ж таки варто!
Коли ти пристебнутий, то керування автомобілем здійснюється як треба. Навіть гонщики пристебуються пасками безпеки щоб не втратити керування автомобілем під час заносу або ще чогось.

Щоб зрозуміти "всю глубину наших глубин" достатньо проїхатись у вихідний день від Оболоні до Гаванського мосту. Таке враження що на дорозі 80% навіть не розуміють дорожніх знаків та додаткових табличок до знаку



P S : додатково нагадую, жодної політики, тілько про дороги та дорожні знаки та розмітку, та транспортні розв'язки.
Картоху теж не згадував

Востаннє редагував Евгений (Киев): 19.02.2020 о 01:22.
Евгений (Киев) зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (20.02.2020), Egoist (19.02.2020)