Перегляд одного допису
Старий 09.03.2020, 21:41   #10 (permalink)
Святовит
Клубень
 
Аватар для Святовит
 
Псевдо: Вадим
Звідки Ви: Київ, база в Кийлові.
Карапь: все після перемоги.
Дописи: 9.873
Сказал(а) спасибо: 3.965
Поблагодарили 6.016 раз(а) в 2.115 сообщениях
Типово Re: Маркетинг компании Финвал

........................Дуже, дуже, дуже шкода що ця тема взагалі з"явилась на нашому форумі. Ігорь (Імс) один з нас, і сподіваюсь що багато хто про це ще пам"ятає, про те як починалось виробництво і створювались перші човни під брендом Фінвал. Підозрюю що можливо не все з менеджментом там на достійному рівні, та хіба всі ми в своєму бізнесі за останні 10 років досягли досконалості ? Дорогенькі мої, подивіться кожен на себе - кожен , і скажіть що всі ви настільки досконалі що маєте моральне право вимагати чогось особливого від людей котрі реально створили бренд який поважають, як мінімум у нас в країні (це я дуже сором"язливо говорю), від людей котрі на справді створюють дуже хороший продукт, який за своєю якістю конкурує з найкращими човнами в своєму класі і при цьому лишається в досить доступному ціновому диапазоні.. Друзі , можливо я як підприємець що майже 30 років займається виробництвом, дивлюсь на все трохи з іншого кута, та як би не ті хлопці що будують Фінвали, Брігі, FurSeaL, UMS і т.д. - ми і досі всі їздили б на прогресах, казанках, кримках та т.і. (з усією повогою до тих човнів) або хороших імпортних човнах яких досить багато але не всім з нас вони по кишені, тому богато хто б лише мріяв про новий човен. То скажіть - чи варто поливати брудом молодого, Українського виробника і погіршувати, ускладнювати його життя своїми коментарями ? Дуже просто сидячи на дивані - писати різні тексти, навіть як що Вам особисто довелось зіткнутися з якимись моментами недосконалості в менеджменті чи ще якихось питаннях пов"язаних з купівлею чи комплектацією замовленного човна. Всьому свій час, прийде час і для наших виробників не тільки робити хороші човни а й достійно їх - як представляти так і на пристойному рівні пропонувати та в подальшому обслуговувати в Україні і в усьому світі
__________________
Слава Україні - смерть ворогам !!!
Святовит зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (10.03.2020), kaban299 (09.03.2020), Микола Затхей (11.03.2020)