Перегляд одного допису
Старий 23.03.2020, 16:23   #29 (permalink)
Віктор7455
Участник
 
Псевдо: Віктор
Звідки Ви: Черновцы
Карапь: ums 450
Дописи: 82
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 61 раз(а) в 29 сообщениях
Типово Re: Прохваты, перекрут на двигателе сузуки 50л.с

Купив я лодку Днепр (корпус старенька) полатав покрасив поставив нолячий нептун 23 довольний капец зробив прицеп нові ступіци жигульовскі всьо получилосьДнестровське водохранилище но з часом лошадок стало мало.Короче прийшов мотор Ямаха 40 нолячий без вінта куча бумаг сигналізація хотів поставити на свій Днепр.Коли прикинув що він за великий і за тяжкий для мого ну дуже старенького днепра.Купив прямо на заводі юмс 450.Приіхали два мужика з Києва і установили мотор привезли з собою два вінта а вони на 13 шліців а в мене 15 шліців бігфут 4циліндра і корпус 70лошадок короче все поставили а пробувати нема вінта вони уіхали і прислали мені 11діаметр.Повний перекрут. Прислали Меркурі 14 перекрут.Поставив 17балістік і вот оно счастье 5800 об 67км.ч.Мотор піднятий до дуже вище положенного і без гідрокрила не буде роботи або опускати двигатель.Короче пробував по всякому кращий варіант що міг я зробити.Без гідрокрила скорість падає на3км.Купив ще один Балістік у Віктора лежит як запасний.14 меркурі тримаю як грузовий а 11 нема кому продати всі абсолютно нові.Балістік пюшку тягне як одного то дуже весело а двох не весело.Мотор не опускати і крило ставити а потом вінт підбирати.Забув.Спочатку скорість 42км пока не знайшов шайби перед інжектором що душат мотор.Мозги не перепрошивав.
Віктор7455 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням