Перегляд одного допису
Старий 23.03.2020, 20:11   #5 (permalink)
Вовчик
Клубень, модератор
 
Аватар для Вовчик
 
Псевдо: Володимир
Звідки Ви: Україна
Карапь: Параплан-Skywalk Chili 2
Дописи: 19.711
Сказал(а) спасибо: 9.571
Поблагодарили 7.190 раз(а) в 3.178 сообщениях
Типово Re: Коронавирус COVID-19

Ну взагалі то це провірка не тільки влади, не тільки чиновників. Але це ще перевірка нас як громади. Лакмусовий папірець. Дивлюсь новини по ICTV. Стоять медики які дійсно їдуть на роботу. Від яких залежить можливо чиєсь здоров'я. Фіг хто пропустить. Бо мовити я стою раніше, таксисти вже впергищили захмарні ціни. І даже ті хто підвозить людину, автостопом за дві зупинки деруть 300грн. От що це за бл...во.
Вовчик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andrew L (23.03.2020), Morgh_Olegovsky (24.03.2020), Евгений (Киев) (23.03.2020)