Тема: Петиция
Перегляд одного допису
Старий 05.06.2020, 20:58   #17 (permalink)
matros78
Активный участник
 
Псевдо: Артем
Звідки Ви: Киев
Карапь: G3 Boats Eagle 175 PF
Дописи: 331
Сказал(а) спасибо: 105
Поблагодарили 211 раз(а) в 94 сообщениях
Типово Re: Петиция

Цитата:
Допис від Ярослав JK Переглянути допис
Лично наблюдал, челу пытаются объяснить, что нужна бумажка (насколько помню, справка, что корыто не в залоге, с этим я пару часов побегал по району, пришлось к частнику идти и платить не 30 а 120 гривен), а чел упирается, потому как лишние сто гривен, а государственный нотариус в глаза брешет, что у него на год очередь по наследству, и выражение лица баксов на 100, минимум. А жаба давит платить частнику, а госнотариус требует взятку за ускорение, но есть нюанс, 10 дней, на учет не поставил - штраф эквивалентно 100 баксов автоматом.

Зараз довідка про відсутність заставних зобов’язань заповнюється судновласником. Нотаріус більше не потрібен.


Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Написати заяву - 10 хвилин.
Чекати візита інспєхтєра до човна (а я - чекав) ще десь місяць. Оглянуть жєж йому треба, всьо пофоткать... с багром... канцом оліхсандрова...
Потім - дійсно почекати "законні" 13 днів.

Навіщо чекати інспектора? Потрібно приходити під кінець робочого дня і відразу після заповнення анкети везти інспектора показувати човен. Одного разу мені взагалі вистачило просто показати фотографії човна та мотора.
matros78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Ярослав JK (08.06.2020)