Перегляд одного допису
Старий 04.09.2020, 10:09   #698 (permalink)
Ярослав JK
Активный участник
 
Псевдо: Ярослав
Звідки Ви: Киев
Карапь: Крым
Дописи: 3.675
Сказал(а) спасибо: 1.409
Поблагодарили 2.857 раз(а) в 1.080 сообщениях
Типово Re: Коронавирус COVID-19

Цитата:
Допис від stp Переглянути допис
Ярослав, не надо смотреть все видео. Там про Ковид несколько минут всего. Ровно до политики. И все по сути.
А вот Ваш пост - это ПРЯМОЕ нарушение правил Форума.
Так как просто рассуждения ни о чем!!!

P.S. В дальнейшем буду удалять подобные посты.

Конечно, модератор может писать что угодно и удалять что угодно на свое усмотрение. Рассуждения ни о чем - это от политиков про медицинскую проблему. Своими постами Вы продолжаете культивировать теорию "измены", следуя которой люди сознательно и целенаправленно пренебрегают санитарными нормами. Не нужно в этой теме писать про политику!
Цитата, от врача инфекциониста:
"Я не хочу лякати, але просто як інфекціоніст розумію: у кінці жовтня – на початку листопада ми отримаємо точно таку ситуацію, як була весною в Італії чи Іспанії, коли до лікарні звозитимуть величезну кількість хворих, і медики змушені будуть з трьох пацієнтів обирати одного, чиї шанси на одужання найвищі, і лікувати його.

У нас нетолерантне суспільство, воно не законослухняне. І я його розумію, бо ж суспільству не можна лише забороняти, з ним потрібно постійно вести діалог, пояснювати, давати відповіді. І сухого щоденного фактажу про кількість хворих і померлих щодоби недостатньо. Потрібно пояснювати логіку обмежень, до прикладу, якого біса справді потрібно одягати маску у закритих приміщеннях, як от супермаркети; для чого потрібно зберігати півтораметрову дистанцію; навіщо якісно намилювати руки впродовж 20 секунд; і навіщо витирати руки одноразовим рушником в офісі. До слова, також необхідно роз’яснювати епідеміологічні особливості Covid-19 – життя показало, що основні епідемічні уявлення з цим вірусом не спрацьовують. Наприклад, суспільство очікувало, що влітку відбудеться зниження кількості хворих, як це буває з грипом, але так не сталося. У тому числі, через погану вентиляцію більшості закритих приміщень. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/health/in...i--703133.html
"
За вчера по Украине больше 2700, Киев больше 300. Скорость роста кривой увеличивается
__________________
Карантин только оттягивает неизбежное...
Ярослав JK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (04.09.2020), Morgh_Olegovsky (04.09.2020), Вовчик (04.09.2020), Евгений (Киев) (04.09.2020)