Перегляд одного допису
Старий 05.11.2020, 09:43   #914 (permalink)
P_Petrovich
Активный участник
 
Аватар для P_Petrovich
 
Псевдо: Petrovich
Звідки Ви: берег р.Десна, Жавинка, Чернігів
Карапь: КРИМ
Дописи: 5.711
Сказал(а) спасибо: 3.155
Поблагодарили 3.190 раз(а) в 1.223 сообщениях
Типово Re: Коронавирус COVID-19

Це спостеріг генеральний директор Ніжинської центральної міської лікарні імені М. Галицького Олександр Костирко.
Цитата:
У «ковідних» людей міняється психіка на фоні гіпоксії, тобто зниженого-рівня кисню в крові, а значить, і в мозку, — відмічає Олександр Михайлович. — Хворі на «ковід» стають агресивні, егоїстичні. Це не від того, що людина така. Це так діє хвороба: «Є я тільки, і все, інші пацієнти — то ніхто. Я найтяжча (найтяжчий), біля мене всі повинні бути». Я понад усе. «Ковід» — це як людина на шибениці: петля стягується, кисню все менше, хворий провалюється, як у яму, у провалля, коридор, з якого хоче повернутися будь-якою ціною. Умовно кажучи, якщо у палаті один кран буде з киснем, то йдуть на те, що сильніший відштовхне слабшого, лиш би дістатися до крану.

Цитата:
Апарати штучної вентиляції легень, ШВЛ, про які на початку говорили як про панацею, нею не стали, це з першими смертями від «ковіду» почали відмічати інфекціоністи.

— Самі подумайте, якщо легеневої тканини нема, а просто механічно вдувається повітря у бронхіальне дерево... Легенева тканина зруйнована вірусом, запаленням. У нас нема жодного клінічного випадку, щоб пацієнти, які знаходились на ШВЛ з «ковідною» пневмонією, одужали — ми жодного з ШВЛ не зняли. Той 21 пацієнт, що помер на 16.10, — на ШВЛ-підтримці була більшість. ШВЛ — це не більше, ніж виконання протоколу.

Найефективніше в лікуванні — це кисень, антикоагулянти й антибіотики.


Востаннє редагував P_Petrovich: 05.11.2020 о 09:46.
P_Petrovich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (05.11.2020), Sergey_Kiev (06.11.2020), Валера М (05.11.2020)