Тема
:
Чемпионат "Формула мини" 2011 - фото, видео отчеты
Перегляд одного допису
19.09.2011, 09:37
#
9
(
permalink
)
БОНДЫК
Правление, модератор
Псевдо: Андрей
Звідки Ви: г.Герой Киев
Карапь: ой на многом.....
Дописи: 27.663
Сказал(а) спасибо: 20.649
Поблагодарили 16.090 раз(а) в 3.526 сообщениях
Re: Команда "Фрегат" на чемпионат "Формула мини"
Всем огромное СПАСИБО ! ! !
МЫ (
ФРЕГАТ
)ЛУЧШИЕ ! ! !
__________________
A ship in the harbour is safe, but that's not what ships are built for....
Востаннє редагував БОНДЫК: 19.09.2011 о
09:50
.
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andrey 09
(19.09.2011),
Deniz76
(22.02.2013),
Fix
(19.09.2011),
Gonivo
(23.09.2011),
igor67
(19.09.2011),
Mark
(19.09.2011),
Neel
(19.09.2011),
Бодя
(19.09.2011),
ВинБот
(19.09.2011),
Святовит
(19.09.2011)
Меню пользователя
БОНДЫК
Подивитись профіль
Відвідати домашню сторінку БОНДЫК
Знайти дописи від БОНДЫК