Перегляд одного допису
Старий 05.12.2011, 15:20   #17 (permalink)
stp
Клубень, модератор
 
Аватар для stp
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев
Карапь: в подписи
Дописи: 19.436
Сказал(а) спасибо: 3.127
Поблагодарили 17.605 раз(а) в 6.209 сообщениях
Типово Re: Фото-видео отчет двухлетия Клуба.

чуток прикольных
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1511.jpg
Переглядів: 267
Розмір:  132,6 КБ
ID:	15876   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1526.jpg
Переглядів: 247
Розмір:  64,3 КБ
ID:	15877   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1552.jpg
Переглядів: 251
Розмір:  94,7 КБ
ID:	15878   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1579.jpg
Переглядів: 297
Розмір:  83,7 КБ
ID:	15879   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1584.jpg
Переглядів: 352
Розмір:  71,0 КБ
ID:	15880   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_1739.jpg
Переглядів: 277
Розмір:  79,5 КБ
ID:	15881  
__________________
RIB Adventure Vesta V-450 Mini Lux, Yamaha 60 4T
stp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
24 пользователя(ей) сказали cпасибо:
@lexandr (05.12.2011), biocon (05.12.2011), Chip (05.12.2011), common5 (05.12.2011), Demon (06.12.2011), dimon (05.12.2011), Dralexx (06.12.2011), Fix (06.12.2011), Irisha (05.12.2011), lisnik (07.12.2011), Mark (05.12.2011), MERLIN (07.12.2011), Novell (05.12.2011), peps (05.12.2011), popovitch (05.12.2011), promokan (05.12.2011), Valeron (05.12.2011), yya-Юра (05.12.2011), Бодя (05.12.2011), БОНДЫК (06.12.2011), Святовит (06.12.2011), Тарас (05.12.2011), Чехардон (05.12.2011), Чиз (05.12.2011)