Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Пошук на форумі

Всього знайдено 161, показано з 151 по 161.
На пошук витрачено 0,01 секунд; Згенеровано 82 хвилин тому.
Пошук: Дописи від: Євген
Розділ: Флудилка 29.01.2010, 12:05
Відповідей: 10
Переглядів: 1.515
Автор Євген
Re: Я в ШОКЕ

Можливо у них таке розвлекалово щотижня:-))
Розділ: Подскажите плиз... 28.01.2010, 14:13
Відповідей: 37
Переглядів: 16.243
Автор Євген
Re: Как очистить канистры

А чим погана пластикова каністра, не ржавіє й легка.
Розділ: Бытовые вопросы 28.01.2010, 13:32
Відповідей: 5
Переглядів: 1.669
Автор Євген
Re: Обувь

Колись у мене були ленінградські скороходи , п*ять сезонів відносив - чи це не показник, вітчизняного виробництва.
Розділ: Клубные мероприятия 28.01.2010, 12:28
Відповідей: 98
Переглядів: 14.127
Автор Євген
Re: СВЯТКУВАННЯ "Водохрещення" у Страхоліссі.

Фільм КЛАСССС, :happy: Велика Подяка Всім Учасникам.
Розділ: Клубные мероприятия 26.01.2010, 15:29
Відповідей: 261
Переглядів: 31.544
Автор Євген
Re: Поход Киев-Херсон.Регистрация экипажей

У вересні місяці прошлого року шлюзовка в Каневі коштувала 188грв. Далі не ходили, але говорили що дорожче. Самий дорогий приблизно 380-400грв.
Розділ: Поздравлялка 26.01.2010, 13:44
Відповідей: 17
Переглядів: 2.166
Автор Євген
Re: С Днём Рождения Денис

В цей день нехай завжди світить сонце та буде гарний настрій:shar:
Розділ: Поздравлялка 26.01.2010, 13:10
Відповідей: 14
Переглядів: 1.832
Автор Євген
Re: С Днём Рождения Євген

Дякую всім за привітання. Добра та злагоди всім нам.
Розділ: Флудилка 23.01.2010, 18:00
Відповідей: 2
Переглядів: 3.559
Автор Євген
Re: Правдивая ПОГОДА

Хлопці й без прогнозу... Сьогодні був на вулиці - ЗИМА таки прийшла справжня:-)
Розділ: Поздравлялка 19.01.2010, 12:21
Відповідей: 6
Переглядів: 1.464
Автор Євген
Re: С Праздником Крещения

Приєднуюсь, купатись буду( кашляю я треБА омитись Святою водою) , чаювати також.
Розділ: Поздравлялка 15.01.2010, 09:33
Відповідей: 14
Переглядів: 1.650
Автор Євген
Re: С Днём Рождения Шамич

Вітаю з Ювілеєм! Всього доброго та радістного.
Розділ: Новости 14.01.2010, 17:17
Відповідей: 30
Переглядів: 4.261
Автор Євген
Re: Встреча у Славы

Щож початок Є, добре:happy:, на наступній зустрічі маю надію зберемося в більш розширеному складі;-)
Всього знайдено 161, показано з 151 по 161.

 
Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:31.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0