Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Плавсредства > Гидроциклы

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 07.10.2019, 19:23   #6 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для sasha6333
 
Псевдо: Олександр
Звідки Ви: Хмельницький
Карапь: Bayliner 185 3.0 . Bayliner VR5 4.5. BRP RXP215.BRP RXP300.
Дописи: 4.315
Сказал(а) спасибо: 2.992
Поблагодарили 3.614 раз(а) в 890 сообщениях
Типово Re: Консервация гидрика!!

заміна мастила фільтрів і консервант в бак. я консервую кожног року.
кольца імпелера мені вистачає на рік. так що і заміна кільця на нове.
__________________
Нас по прежнему двое — я и моя свобода
sasha6333 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
 

Мітки
гидроцикл , консервация


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Консервация двигателя. Чехардон Уход за двигателем 91 11.03.2017 06:11
Высоковольтная катушка гидрика poman1304 Стационарные импортные 12 24.06.2016 17:54
Консервация на зиму biocon Подскажите плиз... 23 22.10.2012 11:27
Куплю 2-гидрика (4-т) и катер Slava BMW Куплю, где купить 0 01.06.2012 04:32
Консервация мотора на зиму invader Мой опыт 6 08.11.2011 19:51


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 06:18.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0