Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Клуб любителей мотолодок > Длинномер

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.01.2015, 16:34   #1 (permalink)
Клубень
 
Псевдо: Константин
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Сарепта, Yamaha F 60, ПМЛ Азовчанка Yamaha F 9.9
Дописи: 6.058
Сказал(а) спасибо: 4.329
Поблагодарили 3.465 раз(а) в 942 сообщениях
Типово Re: ПМЛ Азовчанка 7.5х1.9

Цитата:
Допис від sergey71 Переглянути допис
одну смотрел а до второй еще не доехал

Продаю ВОДНЫЙ ТР. Катер Азовчанка, обмен с пробегом на RST. Автобазар на РСТ. Запорожье Ярослав, 93104088774
Вот эту не смотрели?
Konstantin 69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2015, 16:44   #2 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Святовит
 
Псевдо: Вадим
Звідки Ви: Київ, база в Кийлові.
Карапь: все після перемоги.
Дописи: 9.887
Сказал(а) спасибо: 3.976
Поблагодарили 6.033 раз(а) в 2.118 сообщениях
Типово Re: ПМЛ Азовчанка 7.5х1.9

Цитата:
Допис від Konstantin 69 Переглянути допис
Продаю ВОДНЫЙ ТР. Катер Азовчанка, обмен с пробегом на RST. Автобазар на РСТ. Запорожье Ярослав, 93104088774
Вот эту не смотрели?

........................Костя, привет. Пересмотри ссылку, по скольку по ней ни какой лодки не видно ?
........................Аааа нет, таки появилась, извини за необоснованный кипишь .
__________________
Слава Україні - смерть ворогам !!!
Святовит зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Konstantin 69 (17.01.2015)
Старий 17.01.2015, 16:53   #3 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для sergey71
 
Псевдо: сергей
Звідки Ви: запорожье
Карапь: прогулочное
Дописи: 2.604
Сказал(а) спасибо: 802
Поблагодарили 1.542 раз(а) в 690 сообщениях
Типово Re: ПМЛ Азовчанка 7.5х1.9

Цитата:
Допис від Konstantin 69 Переглянути допис
Продаю ВОДНЫЙ ТР. Катер Азовчанка, обмен с пробегом на RST. Автобазар на РСТ. Запорожье Ярослав, 93104088774
Вот эту не смотрели?

Я знаю что эта лодка продается но я ее не смотрел.Походу она может и не 7.5 а длинней кажется.
sergey71 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.



Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:26.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0