Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Около водные вопросы > Законодательство

Законодательство Какими законами, правилами, приказами Мы обязаны руководствоваться

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.05.2015, 10:17   #1 (permalink)
Кандидат в "клубни"
 
Аватар для Паяльник
 
Псевдо: Геннадий
Звідки Ви: Киев РОП-6
Карапь: ПРОГРЕСС 4М UT4UMV
Дописи: 1.810
Сказал(а) спасибо: 981
Поблагодарили 876 раз(а) в 346 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу

Номер, дата реєстрації:
0916 від 27.11.2014
Номер, дата акту
322-VIII від 09.04.2015
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
151-VIII від 05.02.2015
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Томенко Микола Володимирович (VII скликання)
Тягнибок Андрій Ярославович (VII скликання)
Головний комітет:
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Текст законопроекту та супровідні документи:
Проект Закону 21.01.2014
Подання 21.01.2014
Пояснювальна записка 21.01.2014
Порівняльна таблиця 21.01.2014
Проект Закону 26.11.2014
Подання
Документи, пов'язані із роботою:
Висновок Головного науково-експертного управління 26.03.2014
Зауваження Головного юридичного управління 22.01.2015
Висновок комітету 28.01.2015
Порівняльна таблиця до другого читання 29.01.2015
Текст законопроекту до другого читання 29.01.2015

Проходження
Опрацювання комітетами
Зв'язані законопроекти
Альтернативні законопроекти
Хронологія розгляду
Результати голосування

Останній стан: Закон підписано
Останній етап проходження: Повернуто з підписом від Президента (05.05.2015)
Паяльник зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
student (08.05.2015)
Старий 08.05.2015, 10:19   #2 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для dimon
 
Псевдо: Дима
Звідки Ви: Киев
Карапь: Резинка + 3 л\с, Длинномер+60 л\с
Дописи: 7.882
Сказал(а) спасибо: 5.785
Поблагодарили 8.885 раз(а) в 3.315 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

ССЫЛКА на Закон хде????
__________________
ну шо когда революция? еще скоро или обождать?
dimon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 10:20   #3 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Т.Михалыч
 
Псевдо: Тарас
Звідки Ви: г. Киев
Карапь: Кайман-305, Suzuki DF6S
Дописи: 717
Сказал(а) спасибо: 539
Поблагодарили 646 раз(а) в 104 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від gboyko_ПР4 Переглянути допис
використання моторних маломірних суден

Гребибля и гребубля никто не запрещает, нечего паниковать
Т.Михалыч зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ignatec (08.05.2015), в1961 (08.05.2015), Паяльник (08.05.2015)
Старий 08.05.2015, 10:20   #4 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Олександр
Звідки Ви: Київ
Карапь: Крим, тільки придбав
Дописи: 206
Сказал(а) спасибо: 33
Поблагодарили 270 раз(а) в 69 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

А закон вступає в дію через якийсь термін після опублікування? Хто точно знає через який? Якщо запізно опублікують, то я таки вийду на 10 на відкриття сезону!
__________________
Если душа просит романтики, то жопа своё получит!
.Slime. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 10:21   #5 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для dimon
 
Псевдо: Дима
Звідки Ви: Киев
Карапь: Резинка + 3 л\с, Длинномер+60 л\с
Дописи: 7.882
Сказал(а) спасибо: 5.785
Поблагодарили 8.885 раз(а) в 3.315 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від .Slime. Переглянути допис
А закон вступає в дію через якийсь термін після опублікування? Хто точно знає через який? Якщо запізно опублікують, то я таки вийду на 10 на відкриття сезону!

Практически любой Закон вступает в силу после его опубликования в оф.пер.изданиях.
__________________
ну шо когда революция? еще скоро или обождать?
dimon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 10:29   #6 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Чиз
 
Псевдо: Миха
Звідки Ви: киев
Карапь: неман-2
Дописи: 23.195
Сказал(а) спасибо: 19.421
Поблагодарили 5.825 раз(а) в 1.765 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від dimon Переглянути допис
Практически любой Закон вступает в силу после его опубликования в оф.пер.изданиях.

Две недели после опубликования в Урядовом Курьере
__________________
Ракетоносець "Смерть окупантам!"
Никогда не бывает так плохо, как могло быть еще хуже!
Чиз зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 10:47   #7 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Вихрь
 
Псевдо: Владимир
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Прог-2м Honda bf-50
Дописи: 11.276
Сказал(а) спасибо: 5.750
Поблагодарили 23.284 раз(а) в 3.700 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Ладно, походу мы всё-таки "влипли". Давайте изучать ответственность за нарушение.
Вихрь зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Zhuzhik (08.05.2015)
Старий 08.05.2015, 10:49   #8 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для dimon
 
Псевдо: Дима
Звідки Ви: Киев
Карапь: Резинка + 3 л\с, Длинномер+60 л\с
Дописи: 7.882
Сказал(а) спасибо: 5.785
Поблагодарили 8.885 раз(а) в 3.315 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

А с другой стороны.....
II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
__________________
ну шо когда революция? еще скоро или обождать?
dimon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 10:52   #9 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Олександр
Звідки Ви: Київ
Карапь: Крим, тільки придбав
Дописи: 206
Сказал(а) спасибо: 33
Поблагодарили 270 раз(а) в 69 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Что-то я с тонкостями юриспруденции не разберусь никак... Вступает в силу завтра, но после опубликования? Есть в булевой алгебре разные элементы (типа И-НЕ, ИЛИ-НЕ, И, НЕ и пр.), можно на их примере мне толком объяснить - есть два входа: один "опубликование", второй "в силу с 09,05,2015", на выходе имеем логическую 1 тогда, когда "хотябы на одном входе 1", или "только если на обоих входах 1" или какой-то из входов имеет приоритет?
__________________
Если душа просит романтики, то жопа своё получит!
.Slime. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 10:54   #10 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для dimon
 
Псевдо: Дима
Звідки Ви: Киев
Карапь: Резинка + 3 л\с, Длинномер+60 л\с
Дописи: 7.882
Сказал(а) спасибо: 5.785
Поблагодарили 8.885 раз(а) в 3.315 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

В самом законе написано....1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Верим Закону
__________________
ну шо когда революция? еще скоро или обождать?
dimon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 10:57   #11 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Zhuzhik
 
Псевдо: Oleksandr
Звідки Ви: Киев
Карапь: Lund 1660 CS Yamaha F70A
Дописи: 3.041
Сказал(а) спасибо: 1.718
Поблагодарили 3.580 раз(а) в 783 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Так и охота в мае "закрывается", выходит?...
Zhuzhik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 11:04   #12 (permalink)
Клубень
 
Аватар для dberegovoy
 
Псевдо: Денис
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Крым
Дописи: 7.462
Сказал(а) спасибо: 3.226
Поблагодарили 3.786 раз(а) в 1.606 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Вот что гласят внесения изменений.
Цитата:
5. У Законі України "Про тваринний світ" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 14, ст. 97; 2011 р., № 45, ст. 480):

1) у статті 39:

а) частину першу доповнити реченням такого змісту: "При цьому зазначені суб’єкти спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, органом місцевого самоврядування вживають заходів щодо визначення місць розмноження диких тварин та своєчасно інформують населення про правила поведінки, яких необхідно дотримуватися в таких місцях";

б) частину п’яту викласти в такій редакції:

"У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)";

Вот 39я статья закону про тваринний свит, которую дополняют изменения встпупающие в силу 09.05.15
Цитата:
Стаття 39. Охорона середовища існування, умов розмноження,
шляхів міграції тварин

Підприємства, установи, організації і громадяни при
здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на
стан тваринного світу, зобов'язані забезпечувати охорону
середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Під час розміщення, проектування та забудови населених
пунктів, підприємств, споруд та інших об'єктів, удосконалення
існуючих і впровадження нових технологічних процесів, введення в
господарський обіг цілинних земель, заболочених, прибережних і
зайнятих чагарниками територій, меліорації земель, здійснення
лісових користувань і лісогосподарських заходів, проведення
геологорозвідувальних робіт, видобування корисних копалин,
визначення місць випасання і прогону свійських тварин, розроблення
туристичних маршрутів та організації місць відпочинку населення
повинні передбачатися і здійснюватися заходи щодо збереження
середовища існування та умов розмноження тварин, забезпечення
недоторканності ділянок, що становлять особливу цінність для
збереження тваринного світу.

Під час розміщення, проектування і будівництва залізничних,
шосейних, трубопровідних та інших транспортних магістралей, ліній
електропередачі і зв'язку, а також каналів, гребель та інших
гідротехнічних споруд повинні розроблятися і здійснюватися заходи,
які забезпечували б збереження шляхів міграції тварин.

Введення в експлуатацію об'єктів і застосування технологій
без забезпечення їх засобами захисту тварин та середовища їх
існування забороняються.

Проведення вибухових та інших робіт, які є джерелом
підвищеного шуму, в місцях розмноження тварин обмежується
законодавством
.
....

В местах размножения рыбы, на нерестилищах всегда нельзя было ходить на мотороах.
По судовому ходу разве кто то когда то запрещал ходить.

Цель подачи информации - Паника.
Почему вопрос подняли только сейчас а не раньше?, правильно, что бы побольше паники в неразберихе было.

Пропихнули думаю другое, ограничили время выбуховых работ, раньше нельзя было в принципе ни кода а сейчас только с з 1 квітня до 15 червня. Ну под шумок пропихнули раздрожитель для водо моторников, или под видом вреда от маломерок "сняли" ограничения на проведение выбуховых работ
__________________
Крым + Mercury 25 EFI
Сбавь скорость и начни жить!!!

Востаннє редагував dberegovoy: 08.05.2015 о 11:25.
dberegovoy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
@lexandr (08.05.2015)
Старий 08.05.2015, 11:25   #13 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Вихрь
 
Псевдо: Владимир
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Прог-2м Honda bf-50
Дописи: 11.276
Сказал(а) спасибо: 5.750
Поблагодарили 23.284 раз(а) в 3.700 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від dberegovoy Переглянути допис
Цель подачи информации - Паника.
Почему вопрос подняли только сейчас а не раньше?, правильно, что бы побольше паники в неразберихе было.
Ну под шумок пропихнули раздрожитель для водо моторников.

Ой только не надо тут выдумывать то чего не было. Приняли изменения? Приняли. Подписал през? Подписал. Есть ограничения выхода на воду? Разбираемся. При чём тут паника?
Вихрь зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 11:40   #14 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Олег
Звідки Ви: Николаев
Карапь: Самодельная, МС-40
Дописи: 1.487
Сказал(а) спасибо: 1.107
Поблагодарили 218 раз(а) в 131 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від dberegovoy Переглянути допис
В местах размножения рыбы, на нерестилищах всегда нельзя было ходить на мотороах.
По судовому ходу разве кто то когда то запрещал ходить.

В Николаевской области всегда было запрещение ходить по фарватеру и прифарватерной зоне (100 м от фарватера). Пересекать можно не ближе 500 м от проходящего судна.
__________________
Олег
УНА-0531 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 11:25   #15 (permalink)
Клубень, модератор
 
Аватар для @lexandr
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев, Выдыбай
Карапь: Прогресс 2 Suzuki DF40
Дописи: 6.926
Сказал(а) спасибо: 4.672
Поблагодарили 3.459 раз(а) в 910 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від dberegovoy Переглянути допис
В местах размножения рыбы, на нерестилищах всегда нельзя было ходить на мотороах.
По судовому ходу разве кто то когда то запрещал ходить.

Полностью согласен!
__________________
Прогресс 2 Suzuki DF40
@lexandr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 11:33   #16 (permalink)
Клубень
 
Аватар для dberegovoy
 
Псевдо: Денис
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Крым
Дописи: 7.462
Сказал(а) спасибо: 3.226
Поблагодарили 3.786 раз(а) в 1.606 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від Влад Вихрёв Переглянути допис
Есть ограничения выхода на воду?

Ограничения были всегда. На моторах нельзя было ходить вблизи нерестилишь.
Паника в том что только услышав звон, сразу готовы не вникнув сути жечь покрышки.
Выдумывать что? Я например не выдумывал что нельзя ходить по судовому ходу...
__________________
Крым + Mercury 25 EFI
Сбавь скорость и начни жить!!!

Востаннє редагував dberegovoy: 08.05.2015 о 11:38.
dberegovoy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 11:37   #17 (permalink)
Кандидат в "клубни"
 
Аватар для Виталий28
 
Псевдо: Виталий
Звідки Ви: Киев
Карапь: TRACKER Pro Guide V-16 WT
Дописи: 2.224
Сказал(а) спасибо: 547
Поблагодарили 2.572 раз(а) в 808 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Так я немного не догоняю, какая может быть паника? Вроде все как всегда. До окончания нереста по судоходным маршрутам ходить под двигателем можно. А в руслах реки где нерестится рыба под мотором запрещено. Подобное каждый год наблюдается.
Виталий28 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 11:41   #18 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Andrey 09
 
Псевдо: Андрей
Звідки Ви: Киев
Карапь: П-4 МС-40
Дописи: 9.646
Сказал(а) спасибо: 4.465
Поблагодарили 5.554 раз(а) в 1.931 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Паника не паника но неприятно если вообще запретят ходить до 15.
__________________
_______________________________________________
Паранойя - это не только болезнь, но и возможность прожить долгую, счастливую жизнь!
Andrey 09 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 12:00   #19 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Smysl68
 
Псевдо: Вячеслав
Звідки Ви: Киев
Карапь: SmokerCraft Pro Mag 162/Suzuki DF 140
Дописи: 666
Сказал(а) спасибо: 349
Поблагодарили 209 раз(а) в 71 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Блин, так я не понял.
Можно ходить или нет?
Как раз в воскресенье хочу с семьей выехать покататься по судовому ходу в Киеве.
А какая ответственность за нарушение?

Спасибо.
Smysl68 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.05.2015, 12:09   #20 (permalink)
Кандидат в "клубни"
 
Аватар для Виталий28
 
Псевдо: Виталий
Звідки Ви: Киев
Карапь: TRACKER Pro Guide V-16 WT
Дописи: 2.224
Сказал(а) спасибо: 547
Поблагодарили 2.572 раз(а) в 808 сообщениях
Типово re: Новый "запрещающий" закон...

Цитата:
Допис від Smysl68 Переглянути допис
Как раз в воскресенье хочу с семьей выехать покататься по судовому ходу

Я считаю, что можно! Написанное в подписанном президентом законе трактуется, как "запрет ходить под двигателям" только по канал где нерестится рыба. А судоходные каналы открыты для судов всех типов.

Добавлено через 40 секунд
Цитата:
Допис від Зяма1972 Переглянути допис
Так а что и Десна получается закрыта?((( а мы сплавиться хотели(( под мотором

Основное русло десны судоходное (вроде до самого Чернигова). Там же буи установлены для барж с песком.
Виталий28 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
@lexandr (08.05.2015), Smysl68 (08.05.2015), Зяма1972 (08.05.2015)
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
закон о платных водоёмах silver36 Новости 4 24.12.2013 14:53
Закон о запрете курения. dimon Новости 86 19.12.2012 16:27
Изменение в Закон. dimon Новости 9 22.06.2012 18:51
Новый закон «Об исполнительном производстве» БОНДЫК Новости 28 10.03.2011 15:06
Закон не подписан. dimon Новости 2 23.07.2010 10:58


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:55.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0