![]() ![]() |
|
|
#24 (permalink) |
|
Новичок
Псевдо: Леонид
Звідки Ви: Санкт Петербург
Карапь: казанка 5
Дописи: 9
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
|
Да, фанера приклёпана по старому привальнику+алюминиевому каркасу. Колпак ,помимо звука частично отсекает запах. Востаннє редагував Leonardo: 10.07.2012 о 22:38. |
|
|
|
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Каюта Москва-2(4). | Shel | Москва-2 | 76 | 03.04.2015 07:05 |