Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Все о клубе > Клубная жизнь > Общалка


Общалка Околоклубные мероприятия и общение между собой

Зачинена тема
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.04.2023, 18:43   #21 (permalink)
Забанен
 
Псевдо: Бруно Феррари
Звідки Ви: г.Кривой Рог
Карапь: Прогресс-2М, мотор "Нептун-23".
Дописи: 222
Сказал(а) спасибо: 94
Поблагодарили 382 раз(а) в 79 сообщениях
Типово Re: О культуре

Типичный Байрон ))))))). :


Мороз и солнце; день чудесный!
Еще ты дремлешь, друг прелестный —
Пора, красавица, проснись...
.......

Вся комната янтарным блеском
Озарена. Веселым треском
Трещит затопленная печь.
Приятно думать у лежанки.
Но знаешь: не велеть ли в санки
Кобылку бурую запречь?

Скользя по утреннему снегу,
Друг милый, предадимся бегу
Нетерпеливого коня
И навестим поля пустые,
Леса, недавно столь густые,
И берег, милый для меня.

Востаннє редагував Бруно Феррари: 17.04.2023 о 18:52.
Бруно Феррари зараз поза форумом  
Старий 17.04.2023, 21:00   #22 (permalink)
Клубень, модератор
 
Аватар для Вовчик
 
Псевдо: Володимир
Звідки Ви: Київська обл, смт.Гостомель
Карапь: Параплан-Skywalk Chili 2
Дописи: 19.665
Сказал(а) спасибо: 9.550
Поблагодарили 7.172 раз(а) в 3.161 сообщениях
Типово Re: О культуре

Народ якщо коротко.Зав"язуйте. Тема з пустого в порожнє.При всій повазі до всіх.
Вовчик зараз поза форумом  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (20.04.2023), fantoma (18.04.2023), Sergii79 (18.04.2023), Shel (17.04.2023), Шумахер (19.04.2023)
Старий 17.04.2023, 21:17   #23 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для metalworker
 
Псевдо: Виталий
Звідки Ви: Днепр
Карапь: Обь-1 ЗиЧ Yamaha F20
Дописи: 1.256
Сказал(а) спасибо: 603
Поблагодарили 833 раз(а) в 333 сообщениях
Типово Re: О культуре

Сохранил для истории несколько выдержек из вражеского форума.
Автор- модератор форума паренек из Воронежа как хотелось думать культурный человек.
Обратите внимание на даты.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  бред.PNG
Переглядів: 121
Розмір:  40,7 КБ
ID:	169815   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  бред0.PNG
Переглядів: 95
Розмір:  44,2 КБ
ID:	169816   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  бред1.PNG
Переглядів: 104
Розмір:  95,9 КБ
ID:	169817  
metalworker зараз поза форумом  
Старий 18.04.2023, 17:20   #24 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Сергей Торба
 
Псевдо: Торба Сергей
Звідки Ви: Киев
Карапь: Вельбот 42, пока без двигла(
Дописи: 1.372
Сказал(а) спасибо: 658
Поблагодарили 1.115 раз(а) в 394 сообщениях
Типово Re: О культуре

Совкодрочь, як таковий........ Було та загуло...
Сергей Торба зараз поза форумом  
Старий 18.04.2023, 19:01   #25 (permalink)
Забанен
 
Псевдо: Бруно Феррари
Звідки Ви: г.Кривой Рог
Карапь: Прогресс-2М, мотор "Нептун-23".
Дописи: 222
Сказал(а) спасибо: 94
Поблагодарили 382 раз(а) в 79 сообщениях
Типово Re: О культуре

Маски в парке. Хорошо же!

https://m.youtube.com/watch?v=Ly_qlNZWEfc
Бруно Феррари зараз поза форумом  
Старий 19.04.2023, 22:22   #26 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Вихрь
 
Псевдо: Владимир
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Прог-2м Honda bf-50
Дописи: 11.276
Сказал(а) спасибо: 5.750
Поблагодарили 23.284 раз(а) в 3.700 сообщениях
Типово Re: О культуре

Лет 8 назад я бы точно спорил, что-то доказывал, разбирал по полочкам все факты, а почти за 10 месяцев оккупации, когда тебя, с разберу, головой в совок макнули, смотришь на умалишенных на улицах и в информпространстве абсолютно одинаково.
Вихрь зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (20.04.2023), Gonivo (28.04.2023), stp (20.04.2023), БОНДЫК (20.04.2023), Вовчик (22.04.2023), Голык (23.04.2023)
Старий 20.04.2023, 06:16   #27 (permalink)
Участник
 
Аватар для Zandercatcher
 
Псевдо: Дмитро
Звідки Ви: Славетне місто Київ
Карапь: Надувастик Акваманія під Mercury 3.3
Дописи: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 81 раз(а) в 20 сообщениях
Типово Re: О культуре

Автор теми або провокатор,або просто дурень.Совок,кажете,дуже гарний був?Культура русссская дуже подобається?Ви хоча б із поваги до тих мільйонів,що були замордовані при совку у таборах та заморені голодом посоромилися б тае писати.Ну що ж,бажаю напряму зіткнутися з тими рожевощокими хлопчиками які виросли на російській культурі,а також невтримними адептами повернення совка,які приперлися окупувати нашу землю.Це буде справедливо.Тоді зразу відбудеться те про що співав Єгор Лєтов(теж представник "руссской культуры"),а саме:"Срубленые головы стремительно умнеют".Ви це заслужили у повній мірі.
Zandercatcher зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (20.04.2023), Makar82 (02.05.2023), romandet (28.04.2023), stp (20.04.2023), БОНДЫК (20.04.2023), Дмитрий 4146 (22.04.2023)
Старий 20.04.2023, 06:40   #28 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Сергей
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Прогресс
Дописи: 3.428
Сказал(а) спасибо: 2.680
Поблагодарили 1.353 раз(а) в 337 сообщениях
Типово Re: О культуре

Цитата:
Допис від Zandercatcher Переглянути допис
Ви хоча б із поваги до тих мільйонів,що були замордовані при совку у таборах та заморені голодом посоромилися б тае писати.

Религия уничтожила намного больше, и ничего, в церковь ходят, паски пекут, в прорубь ныряют, иконки по хатам расставлены, а у кого то даже на спине...)
Sergii79 зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (20.04.2023), borabora (29.04.2023), Shel (20.04.2023), stp (20.04.2023)
Старий 20.04.2023, 10:23   #29 (permalink)
Участник
 
Аватар для Zandercatcher
 
Псевдо: Дмитро
Звідки Ви: Славетне місто Київ
Карапь: Надувастик Акваманія під Mercury 3.3
Дописи: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 81 раз(а) в 20 сообщениях
Типово Re: О культуре

Цитата:
Допис від Sergii79 Переглянути допис
Религия уничтожила намного больше, и ничего, в церковь ходят, паски пекут, в прорубь ныряют, иконки по хатам расставлены, а у кого то даже на спине...)

Від релігії не постраждав жоден із моїх родичів.От жоден.А совок постарався....Спробував би топікстартер розказати моєму прадіду який був совок чудовий коли його оголосили куркулем із-за того що у нього був вітряк.Або моєму діду якого вигнали з льотної школи як сина куркуля.Або бабусиному родичу якого у селі Нові Петрівці оголосили англійським шпіоном і згноїли в таборах.Я вже не кажу про мільони радянських жінок які у цій найкращій в світі країні не мали такої дрібниці як гігієнічні прокладки або чоловіків які виросли на віршах пушкіних-єсєніних-маяковських і мали принизливо стояти в черзі роками за шедевром автопрому під назвою "Жигулі"...А потім все життя не вилазити із-під цього інженерного дива ремонтуючи його.Можна навести ще безліч прикладів і у кожному разі у топікстартера була б бита мармиза.
ПС.Та і тема не про релігію,а про совок і пушкіна.Тож говоримо про совок і пушкіна,а не про те скільки кого знищила релігія.
Zandercatcher зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
AlexGrom (20.04.2023)
Старий 20.04.2023, 11:22   #30 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Сергей
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Прогресс
Дописи: 3.428
Сказал(а) спасибо: 2.680
Поблагодарили 1.353 раз(а) в 337 сообщениях
Типово Re: О культуре

у меня Лада Самара - ну просто незаменимая вещь
Sergii79 зараз поза форумом  
Старий 20.04.2023, 11:47   #31 (permalink)
Участник
 
Аватар для Zandercatcher
 
Псевдо: Дмитро
Звідки Ви: Славетне місто Київ
Карапь: Надувастик Акваманія під Mercury 3.3
Дописи: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 81 раз(а) в 20 сообщениях
Типово Re: О культуре

Цитата:
Допис від Sergii79 Переглянути допис
у меня Лада Самара - ну просто незаменимая вещь

А у мене Шкода Октавія.А після неї хочу придбати Тойоту РАВ4.І ніколи не зрозумію як можна їздити на Ладах,Волгах,Москвичах або Тавріях.Так само і з мотором на човен.Мій Мерк мене влаштовує набагато більше ніж ті Нептуни,що були до нього.
Але і це не головне.Головне те,що зараз є можливість ВИБОРУ.Ви можете самі обирати чи придбати Тойоту чи Ладу,чи Мерк чи Нептун.А при смердючому совку такого права ніхто просто не мав.

Востаннє редагував Zandercatcher: 20.04.2023 о 11:51.
Zandercatcher зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
A_Hill (20.04.2023), Oleksii (21.04.2023), romandet (28.04.2023)
Старий 20.04.2023, 13:35   #32 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для P_Petrovich
 
Псевдо: Petrovich
Звідки Ви: берег р.Десна, Жавинка, Чернігів
Карапь: КРИМ
Дописи: 5.711
Сказал(а) спасибо: 3.155
Поблагодарили 3.190 раз(а) в 1.223 сообщениях
Типово Re: О культуре

Вибачте та це вже піз..ець
Боляче це все, снесіть цю тему вже нах..нь
Культури ойму мало? там зараз на другому березі Дніпра її вдосталь.
Приймуть аж гай зашумить.
Це все вже занадто.
P_Petrovich зараз поза форумом  
Старий 20.04.2023, 14:48   #33 (permalink)
Клубень, модератор
 
Аватар для Shel
 
Псевдо: Сергей
Звідки Ви: Днепропетровск
Карапь: П-4
Дописи: 11.089
Сказал(а) спасибо: 5.922
Поблагодарили 8.314 раз(а) в 2.740 сообщениях
Типово Re: О культуре

Цитата:
ПС.Та і тема не про релігію,а про совок і пушкіна.Тож говоримо про совок і пушкіна,а не про те скільки кого знищила релігія.

Ну не совсем про Пушкина и не понятно зачем на совок переключились - в итоге вялый срач не о чём. Наверное дальше продолжать нет смысла.
__________________
34-й богатырь...
Shel зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Sergey_2017 (20.04.2023), Zandercatcher (20.04.2023)
Старий 21.04.2023, 04:40   #34 (permalink)
Забанен
 
Псевдо: Бруно Феррари
Звідки Ви: г.Кривой Рог
Карапь: Прогресс-2М, мотор "Нептун-23".
Дописи: 222
Сказал(а) спасибо: 94
Поблагодарили 382 раз(а) в 79 сообщениях
Типово Re: О культуре

Река Днепр перед войной
https://images.app.goo.gl/dAEjNqeNGYvmL9QF8
https://images.app.goo.gl/jb6FWoygmboJWQyY9
https://images.app.goo.gl/C2FsepZNmESZF3um8
Прочел, что Европа с развалин первой мировой войны поднялась на фашизме. В 30-е годы фашизм победил в Италии, Испании, Австрии, Румынии,...Испанский диктатор генерал Франко в 1938-м закрыл светские школы, а открыл церковно-приходские, лишил женщин политических и имущественных прав, поднял рабочий день, запретил демонстрации, профсоюзы. Мой друг детства (мать переводчицей была), ездил к отцу в Чили. Рассказывал, что у них ложишь песо в чулок, а через год там на 10 копеек больше. Половина населения Чили считает, что генерал Пиночет на 7 лет взял власть в руки, навел в стране порядок и ушел в отставку.
А миф о 15 миллионах расстрелянных НКВД до войны граждан СССР развеял сам Хрущев. Уж он то хотел очернить Сталина! Никита заказал в архиве НКВД справку об арестованных за 1920-1940 годы. Ему выдали данные: за этот период было арестовано 750 тысяч советских граждан. Часть из них, после следствия, была отпущена. Осужденным на малые сроки предлагалось добровольное участие в ударных стройках. За это им 1 год работ отменял 3 года заключения. На строительстве Беломоро-Балтийского канала было всего 30 штатных сотрудников НКВД. Все правление было из самих осуждённых. Руководители Партии лояльно относились к вернувшихся после таких работ людям, т.к. сами прошли царские тюрьмы.
Ещё о культуре.
Прочел увесистую книгу американского путешественника-писателя Хенкока. Он объездил по всему миру места с циклопическими, мегалитическими сооружениями и пришел к выводу, что мы не первая цивилизация, которая живёт на Земле. Индейцы майя считали себя детьми 5 солнца. 4 цивилизации уже жили раньше. У них солдаты Картеса обнаружили "Золотые ворота", Хенкок их видел..На них были высечены письмена. Но эти индейцы письменности не знали, а пользовались цветными ленточками на палочках, которые бегуны-скороходы приносили между племенами. Новая почта))). Хенкок пишет, что 70 % древних земель сейчас под водой. Он был под водой у Японии и видел там огромные ступенчатые пирамиды, как в Египте. Язык индейцев Южной Америки похож на речь басков с Испании. На бинтах мумий в Египте обнаружены листья эвкалипта (растет только в Австралии) и табак (родина Америка). У индейцев Северной Америки ДНК как у китайцев. В летописях средневекового Китая пишется, что китайцы в то время на чжонках с папирусными парусами плавали в Америку. На этих кораблях впервые были сделаны отсеки в трюмах. Хенкок пишет, что прежние цивилизации были великанами. Что земля была меньше, а ее центробежная сила была больше. Сутки были 16 часов. Каждый год на Землю падает 3000 тонн метеоритов, отсюда прибавка в весе.
Ещё интересная деталь: направление букв или иероглифов в письменности связано с направлением расселения народами новых земель. Японцы заселяли о.Хокаййдо с юга на север. Их иероглифы пишутся сверху-вниз. Китайцы заселяли Китай с востока на запад, у них прежде наносились иероглифы справа-налево. У европейцев слева-направо.
...........
Вот, нашел видео про шведский социализм сегодня! На 8.39 рассказывается, как шведы бесплатно дают квартиры. О государственных шахтах.
https://m.youtube.com/watch?v=xn1aW4i1m3w

Востаннє редагував Бруно Феррари: 21.04.2023 о 10:21.
Бруно Феррари зараз поза форумом  
Старий 21.04.2023, 07:14   #35 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: О культуре

Не маю нічого проти того, що Ви "смотрітє на мір глазамі сєнкєвіча" (с). В тому числі - і на Швецію. Але - уявіть - є люди, які в тій Швеції бували особисто. Неодноразово. Ви будете дуже здивовані - все це шведи побудували васчє бєз цього пушкінда. І без толстоєвского. Думаю - тому і вийшло все це у них - бо пИзд.ли ці шведи цих пушкіністов ще з часів Карла...
Теж саме і про Ваш "пушкінський" досвід. Не можете Ви об'єктивно порівняти свого пушкінда з означеним Байроном (та й не тільки з Байроном), тому що нічим - повторю - ні-чим, крім ВМПСу не володієте (велікім-магучім-правдівим і свабодним (тм). Бачу, що для Вас і ютьюб обмежений ютьбом ...російськомовним.))) А у мене дочка 14-річна вже каже, що в англомовному ютьюбі разів в сто більше інформацію по будь-якому питанню.
А лада-самара - це вішенка на торті. Навіть ваш класік казав, що "єслі другіх машін нє відєл, то "запорожєц" - воо-о-о-т такая машина (і показував великого пальця). Хоча сам він - купив собі "гелік" одразу, як з'явилося у нього бабло. До лади- самари зазвичай в комплекті йде "хароший лодочьний матор ніптун-23"...А я дурний, топлю за рендж-ровери і хонди з ямахами... (хоча я далеко не мільйонер і на новий рендж, звичайно, грошей не маю. Та й зараз пікапи потрібні дууууже хорошим людям). Доречі - для випилювання пушкіністів. Для повного їх випилювання. Намагаюсь їм допомогати.

Востаннє редагував Oleksii: 21.04.2023 о 07:46.
Oleksii зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Sergey_2017 (21.04.2023), Vovan (22.04.2023), БОНДЫК (28.04.2023)
Старий 21.04.2023, 08:52   #36 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Сергей
Звідки Ви: Херсон
Карапь: Прогресс
Дописи: 3.428
Сказал(а) спасибо: 2.680
Поблагодарили 1.353 раз(а) в 337 сообщениях
Типово Re: О культуре

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Навіть ваш класік казав

?
Почему мой? Я так понял это мне было написано?

Востаннє редагував Sergii79: 21.04.2023 о 09:06.
Sergii79 зараз поза форумом  
Старий 21.04.2023, 08:57   #37 (permalink)
Забанен
 
Псевдо: Бруно Феррари
Звідки Ви: г.Кривой Рог
Карапь: Прогресс-2М, мотор "Нептун-23".
Дописи: 222
Сказал(а) спасибо: 94
Поблагодарили 382 раз(а) в 79 сообщениях
Типово Re: О культуре

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Не маю нічого проти того, що Ви "смотрітє на мір глазамі сєнкєвіча" (с). В тому числі - і на Швецію. Але - уявіть - є люди, які в тій Швеції бували особисто. Неодноразово. Ви будете дуже здивовані - все це шведи побудували васчє бєз цього пушкінда. І без толстоєвского. Думаю - тому і вийшло все це у них - бо пИзд.ли ці шведи цих пушкіністов ще з часів Карла...
Теж саме і про Ваш "пушкінський" досвід. Не можете Ви об'єктивно порівняти свого пушкінда з означеним Байроном (та й не тільки з Байроном), тому що нічим - повторю - ні-чим, крім ВМПСу не володієте (велікім-магучім-правдівим і свабодним (тм). Бачу, що для Вас і ютьюб обмежений ютьбом ...російськомовним.))) А у мене дочка 14-річна вже каже, що в англомовному ютьюбі разів в сто більше інформацію по будь-якому питанню.
А лада-самара - це вішенка на торті. Навіть ваш класік казав, що "єслі другіх машін нє відєл, то "запорожєц" - воо-о-о-т такая машина (і показував великого пальця). Хоча сам він - купив собі "гелік" одразу, як з'явилося у нього бабло. До лади- самари зазвичай в комплекті йде "хароший лодочьний матор ніптун-23"...А я дурний, топлю за рендж-ровери і хонди з ямахами... (хоча я далеко не мільйонер і на новий рендж, звичайно, грошей не маю. Та й зараз пікапи потрібні дууууже хорошим людям). Доречі - для випилювання пушкіністів. Для повного їх випилювання. Намагаюсь їм допомогати.

Вы, в Стольном граде, как бы должны понимать, что Республиканский бюджет поступает к вам с Провинции. А в провинциальных городах остаётся 13 копеек с каждой заработанной гривны в Местном бюджете. Я 8 лет прослужил в налоговой инспекции, знаю о чем говорю. Мне и куртку бандюки в драке на предприятии порвали, и на рынке бритоголовые окружали. А знакомый милиционер проверял пункт приема металлолома. На напарника кинулся мужик с ломом, так он убил его в лоб из пистолета. Я хочу рассказать о вашем Ирпене. Там в сосновом лесу, среди коттеджей бывших депутатов, построен терем - институт повышения квалификации. В нем, купившие дипломы жители этих коттеджей читали с книжки лекции по психологии, про квадраты со стрелками.... И получали к высокой депутатской пенсии ещё и зарплату светил столичной науки. Премьер Лазаренко призывал Региональные предприятия платить в первую очередь местные налоги, а по остаточному принципу - в республиканский бюджет. Потому как в поселках типа Ирпень он тает. Конче-Заспа...
Вот почему в Столицах на джипах ездят, а в Регионах на Запорожцах. Так что, дело не в Пушкине.
Бруно Феррари зараз поза форумом  
Старий 21.04.2023, 09:48   #38 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: О культуре

Нізочот.
По всєм парамітрам.))))
Починаючи від того, що бюджет не "ріспубліканскій", а - державний, причому - давно. А закінчуючи "13 капєйкамі". Про "Провінцію" з великої букви - мовчу. Може так село називається, де людина живе....)))))
Але з викладеного Вами - роблю висновок, що податківець це був ... якби пом'якше сказати... ну, не дуже кваліфікований і освічений. Принаймні, розказуючи казки про "13 капєєк с каждой заработаной (!) грівни" - цей податківець нічого не чув про Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (01.04.2014), про закони України «Про співробітництво територіальних громад» (17.06.2014), «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (05.02.2015) та змін до Бюджетного і Податкового кодексів – щодо фінансової децентралізації. Тому і вставляє пушкініст скрізь "сказки пушкіна про "13 копєєк"... де треба і де не треба...

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Допис від Sergii79 Переглянути допис
?
Почему мой? Я так понял это мне было написано?

нє. мав на увазі пушкіністів. сорі, якщо промахнувся.(((
Oleksii зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (21.04.2023), romandet (28.04.2023), Sergii79 (21.04.2023), Slava SL (21.04.2023), БОНДЫК (28.04.2023), милка 1970 (21.04.2023)
Старий 21.04.2023, 09:51   #39 (permalink)
Правление
 
Аватар для Slava SL
 
Псевдо: Вячеслав
Звідки Ви: Киев
Карапь: Финвал 475
Дописи: 7.066
Сказал(а) спасибо: 3.617
Поблагодарили 11.362 раз(а) в 2.168 сообщениях
Типово Re: О культуре

Цитата:
Допис від Бруно Феррари Переглянути допис
Вы, в Стольном граде, как бы должны понимать, что Республиканский бюджет поступает к вам с Провинции.

Я думал тема о высоком, а оказалось как всегда про харчи.
Slava SL зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (21.04.2023), Shel (21.04.2023), stp (21.04.2023)
Старий 21.04.2023, 11:25   #40 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: игорь
Звідки Ви: прилуки
Карапь: крим
Дописи: 2.520
Сказал(а) спасибо: 1.644
Поблагодарили 1.439 раз(а) в 439 сообщениях
Типово Re: О культуре

Не звертайте увагу на нього.Сидить і від нічого робити тролить.Думаєте він настільки неосвічений,що називає державний бюджет республіканським,- це просто троль.
милка 1970 зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Sergey_2017 (21.04.2023), Дмитрий 4146 (22.04.2023)
Зачинена темаПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.



Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:32.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0