Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Подвесные двигатели > Подвесные отечественные (СССР, СНГ)

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.10.2019, 23:52   #1 (permalink)
Клубень
 
Аватар для maxer Амур М
 
Псевдо: Максим
Звідки Ви: Киев, Выдыбай
Карапь: Амур М
Дописи: 859
Сказал(а) спасибо: 430
Поблагодарили 425 раз(а) в 166 сообщениях
Типово Re: "Ветерок" или ....

Пришли запчастюли из Днепра.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_010621.jpg
Переглядів: 346
Розмір:  448,5 КБ
ID:	159756   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_010629.jpg
Переглядів: 344
Розмір:  630,7 КБ
ID:	159757   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_010652.jpg
Переглядів: 317
Розмір:  601,8 КБ
ID:	159758   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_010703.jpg
Переглядів: 328
Розмір:  3,05 МБ
ID:	159759   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_010735.jpg
Переглядів: 361
Розмір:  487,0 КБ
ID:	159760   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_010831.jpg
Переглядів: 349
Розмір:  693,7 КБ
ID:	159761   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_010844.jpg
Переглядів: 330
Розмір:  435,3 КБ
ID:	159762   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_011039.jpg
Переглядів: 322
Розмір:  564,7 КБ
ID:	159763  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_150414.jpg
Переглядів: 342
Розмір:  1,09 МБ
ID:	159764   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191005_150430.jpg
Переглядів: 313
Розмір:  282,1 КБ
ID:	159765  
maxer Амур М зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Святовит (10.10.2019)
Старий 13.10.2019, 12:39   #2 (permalink)
Клубень
 
Аватар для maxer Амур М
 
Псевдо: Максим
Звідки Ви: Киев, Выдыбай
Карапь: Амур М
Дописи: 859
Сказал(а) спасибо: 430
Поблагодарили 425 раз(а) в 166 сообщениях
Типово Re: "Ветерок" или ....

Реле стартера будет такое как на фото.
Из неприятного, мотор стоял на балконе и упал((((( Надеюсь, что не смертельно.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реле стартера lf250-b foto 1.jpg
Переглядів: 336
Розмір:  476,2 КБ
ID:	159842   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реле стартера lf250-b foto 2.jpg
Переглядів: 308
Розмір:  562,3 КБ
ID:	159843   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реле стартера lf250-b foto 3.jpg
Переглядів: 324
Розмір:  579,6 КБ
ID:	159844   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реле стартера lf250-b foto 4.jpg
Переглядів: 287
Розмір:  370,2 КБ
ID:	159845   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реле стартера lf250-b foto 5.jpg
Переглядів: 298
Розмір:  562,8 КБ
ID:	159846   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Кнопочка пуск.jpg
Переглядів: 292
Розмір:  572,6 КБ
ID:	159847  
maxer Амур М зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2019, 07:54   #3 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Святовит
 
Псевдо: Вадим
Звідки Ви: Київ, база в Кийлові.
Карапь: все після перемоги.
Дописи: 9.887
Сказал(а) спасибо: 3.976
Поблагодарили 6.033 раз(а) в 2.118 сообщениях
Типово Re: "Ветерок" или ....

Цитата:
Допис від maxer Амур М Переглянути допис
Из неприятного, мотор стоял на балконе и упал((((( Надеюсь, что не смертельно.


......................Впевнений що як що упав не з третього поверху вниз на бетонну підлогу, а лише з другого і на м"яку землю, то ні чого катастрофічного з ним не сталось, це ж "Вітерець" .
__________________
Слава Україні - смерть ворогам !!!
Святовит зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
maxer Амур М (27.10.2019), Игорь Кр (29.10.2019)
Старий 28.10.2019, 23:12   #4 (permalink)
Клубень
 
Аватар для maxer Амур М
 
Псевдо: Максим
Звідки Ви: Киев, Выдыбай
Карапь: Амур М
Дописи: 859
Сказал(а) спасибо: 430
Поблагодарили 425 раз(а) в 166 сообщениях
Типово Re: "Ветерок" или ....

Дело двигается, практически все готово. Из непонятного, реле стартера работает при любой полярности. Без разницы как подключать и так стартер крутит и так. Разве это нормально?
Из реле стартера выходят два провода один зеленый, второй - желтый с красной полоской.
Какой из них плюс?
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191028_225258.jpg
Переглядів: 299
Розмір:  798,9 КБ
ID:	160020   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191028_225104.jpg
Переглядів: 325
Розмір:  586,3 КБ
ID:	160018   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191028_225122.jpg
Переглядів: 308
Розмір:  859,7 КБ
ID:	160019   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20191028_225322.jpg
Переглядів: 297
Розмір:  758,6 КБ
ID:	160021  
maxer Амур М зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
AlexGrom (29.10.2019)
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Ветерок 8 э. Славутич Двигатели лодочные и привода 9 04.08.2017 08:14
Ветерок 12 СЕРЁГИН Архив 1 28.02.2016 07:31
Ветерок - 8 SUAL Архив 2 01.12.2014 09:46
Ветерок 8 Николай_83 Архив 2 18.06.2012 08:27
Продам Ветерок-12, Ветерок-8. Сергей77 Архив 0 29.05.2012 17:54


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:46.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0