Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Форум водно-моторного Клуба Фрегат (http://forum.fregat.club/)
-   Походное снаряжение и аксесуары (http://forum.fregat.club/походное-снаряжение-и-аксесуары/)
-   -   Опыт переделки холодильника на 12 вольт (http://forum.fregat.club/походное-снаряжение-и-аксесуары/27827-опыт-переделки-холодильника-на-12-вольт.html)

Петров Саша 24.06.2021 17:39

Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
У темі 4 долучень
Пылился у меня в гараже морозильник со сгоревшим компрессором,весной случайно попалась в рекомендациях ссылка на китайкомпрессора 12 вольт,начал копать тему ,подобрал по характеристикам подходящий на замену,там должны совпадать ватты охлаждения и газ .с помощью СергейПалыча компрессор был доставлен в Киев.потом поиск холодильщика и вот сегодня испытал работу
Потребление на "разогреве" 8 Ампер,рабочее 5 ампер .холодит норм за час на сегодняшней крепкой жаре довел до ноля за час двадцать,ниже не хотел бо от компрессора можно было прикуривать,на нем есть разъем под вентилятор надо прикрутить.
Бюджет мероприятия
Компрессор с доставкой 2500
Холодильщику за переделку 1000
Электронный блочек-термостат 500
Донор,разъемы, провода мои

Antonioni2007 24.06.2021 23:05

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Петров Саша (Допис 586420)
Пылился у меня в гараже морозильник со сгоревшим компрессором,весной случайно попалась в рекомендациях ссылка на китайкомпрессора 12 вольт,начал копать тему ,подобрал по характеристикам подходящий на замену,там должны совпадать ватты охлаждения и газ .с помощью СергейПалыча компрессор был доставлен в Киев.потом поиск холодильщика и вот сегодня испытал работу
Потребление на "разогреве" 8 Ампер,рабочее 5 ампер .холодит норм за час на сегодняшней крепкой жаре довел до ноля за час двадцать,ниже не хотел бо от компрессора можно было прикуривать,на нем есть разъем под вентилятор надо прикрутить.
Бюджет мероприятия
Компрессор с доставкой 2500
Холодильщику за переделку 1000
Электронный блочек-термостат 500
Донор,разъемы, провода мои

Саня, поздравляю! Я вот до дома добрался.
А мой товарищ сжег в моем холодильнике походу и электронику, и компрессор после переделки и экспериментов....
Так что я пока без оного, ну ничего, впереди лето.
А твой должен кушать от 5 до 9 А. Это норм.:*-)%*

Oleksii 25.06.2021 06:23

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Петров Саша (Допис 586420)
Компрессор с доставкой 2500
Холодильщику за переделку 1000
Электронный блочек-термостат 500
Донор,разъемы, провода мои

... ну і робота. До тих 4000... Ятакдумаю (с)
Я купив готовий. Працює і на 12, і на 220 вольт. Температура регулюється від мінус 20 і до плюс 20. Три режима зберігання акумулятора (відключається, коли не від 220 працює, щоб не висадити). Індикатор. Управління через повітря (в смислє - по тіліфону). Навіть ЮСБ-раз*єм присутній, дівайси підзаряджати.
Новий.
З гарантією.
З доставкою.
П*ять тищ. (нє доралов). ВЕнтилятор присутній в базі, від компресора прикурювати не треба)))... Корпус приємний, кришка щільна... це на 15 літрів він здається... вікендер...

Antonioni2007 25.06.2021 07:57

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Oleksii (Допис 586449)
П*ять тищ.

Посилання, будь ласка

Oleksii 25.06.2021 08:23

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Я брав через АЛЛО (ціна була акційна), але, якщо Вас в Гуглі не забанили - то Ви їх можете знайти мульйон. Як виявилось - у них навіть Представництво якесь в Україні є. Вікендер....
брав тутоньки... місяць назад.
https://allo.ua/ru/portativnye-holod...260mm-c15.html

Петров Саша 25.06.2021 17:14

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Переделали холодильник:->

Antonioni2007 25.06.2021 23:29

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Oleksii (Допис 586463)
я не просто побачив. Він у мене на човні ось прям зараз від 220 вольт працює. Оскільки "падача на бон 220 вольт запрєщєна" (с) - як тут писали - то у мене на боні є 220 вольт.))) Таким чином, поки човен стоїть - то запитка йде від 220 вольт. А там всередині холодильника - пиво і вода. А коли прихожу на бон та відключаюсь від 220 - то перемикаю його з 220 на 12. Ще там, здається і 24вольт є, але я не перевіряв, у мене аккуми паралельно стоять....

Там в комплекті блок живлення, він і перетворювач. І ще додатково - довгий кабель (десь може метри зо два чи більше) в прикурувач, доволі якісний такий пластик. Але кабелі - окремі (прикурювач и вилка з блочком).
В тирнеті є огляди, в основному від кацов, він там якось інакше називається, але зовні видно що просто антилюди придумали свій "расійській" бренд, дівайс той самий.

от тільки пиво і вода туди влізе....
Для пива і води можна 12- вольтний взяти на елементах пельтьє.....
А ми кажемо про переробку... та не 10-літрових, а про великі холодильники
:garmonist:
Тим більш, щоби вийти на день на рибалку, достатньо взяти термобокс, або якусь тканину, та покласти брилу льоду, а до неі дві пляшки напоїв...

Shel 26.06.2021 01:27

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
У темі 1 долучень
Цитата:

Допис від Петров Саша (Допис 586473)
Переделали холодильник:->

В общем недоработали все.:neznayu:
За 200 баксов можно было вот такой рефрижератор у китайцев взять.

Shel 26.06.2021 02:19

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Петров Саша (Допис 586473)
Переделали холодильник:->

Разрекламировали приблуду аж я заинтересовался провёл маркетинг - точно такое без надписи weekender выйдет в районе 110$ акция в Китае сейчас.
ХЗ варианты там до 75 литров - 15 не мало ?

Ярослав JK 26.06.2021 09:21

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Проще купить что-то подобное, не в сезон были по 4-5К гривен. Себе просмастривал вопрос, но пока не до отдыха https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/h...d=1#b2baf28712

Петров Саша 26.06.2021 10:21

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Ярик,учти аммиачные холодильники починить- проще выкинуть.это тебе не со знаком качества,те что по 100 лет работают.

Ярослав JK 26.06.2021 10:40

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Хорошая там надежность, если не в Китае сделано. Многие знакомые обзавелись, все работает не один сезон. Там ломаться нечему в принципе, нет механики. Только нагреватель горит, по причине скверной заделки контактов. Лечится легко

Antonioni2007 26.06.2021 23:52

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Колись була телепередача, там люди самі робили багато чого.
Тема, де ми спілкуємося, називається не "я купив 15-літровий холодильник." Вона називається інакше. Є у людей така "мулька": щось перероблювати, чи щось вигадувати...
Звичайно, можна пароплав купити,там буде все готове....
Але я теж роблю і робив багато чого своїми руками.
Тому тема називається "Опыт переделки холодильника на 12 вольт":neznayu:

stp 27.06.2021 10:42

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Shel (Допис 586480)
За 200 баксов можно было вот такой рефрижератор у китайцев взять.

Цитата:

Допис від Shel (Допис 586481)
Разрекламировали приблуду аж я заинтересовался провёл маркетинг - точно такое без надписи weekender выйдет в районе 110$ акция в Китае сейчас.

Палыч, это цены с доставкой или без?

Oleksii 27.06.2021 12:00

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Antonioni2007 (Допис 586503)
Колись була телепередача, там люди самі робили багато чого.
Тема, де ми спілкуємося, називається не "я купив 15-літровий холодильник." Вона називається інакше. Є у людей така "мулька": щось перероблювати, чи щось вигадувати...
Звичайно, можна пароплав купити,там буде все готове....
Але я теж роблю і робив багато чого своїми руками.
Тому тема називається "Опыт переделки холодильника на 12 вольт":neznayu:

Згоден.
Тільки ж любой опьіт может бьіть положитєльньій и ... нєгатівньій )))

При всій повазі до топік-стартера, описаний їм кейс (в сучасних умовах і при сучасних можливостях) - досвід ну... такой сєбє...
Мати (неновий) основний елемент комплекса, докупити туди комплектації на ціну нового готового девайса, навіть при умові благодарочєк тим, хто допомогав все це збирати докупи... Я не бачу тут жодної переваги у порівнянні з "моїм" досвідом вирішення проблеми охолодження продуктів в човні...

Ну і про "колись була телеперєдача і люди робили багато чого своїми руками" - в 99% випадків все це було в савкє з одної простої причини... Здогадались з якої? )))

Пьісьі. Я, наприклад, до сьогоднішнього вмію прекрасно заправляти фотоплівку в фотобачок, в темноті...)))

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від Shel (Допис 586480)
В общем недоработали все.:neznayu:
За 200 баксов можно было вот такой рефрижератор у китайцев взять.

ПРикурювач на 12 в і блок 220 вольт - тут як в "моєму" варіанті, один в один просто, навіть колір. Не виключаю, що той самий виробник.

Antonioni2007 27.06.2021 12:19

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Oleksii (Допис 586522)
докупити туди комплектації на ціну нового готового девайса

Де ви за таку ціну бачили новий девайс ємністю 90 літрів та на 12 вольт?

Добавлено через 3 минуты
З радістю куплю ще, та друзям у катери.
І чому вам здається, що це "досвід ну... такой сєбє" у ремонті холодильного обладнання? На СТО , напевно, теж кондішини заправляють люди з так собі....досвідом.

Oleksii 27.06.2021 12:41

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Antonioni2007 (Допис 586524)
Де ви за таку ціну бачили новий девайс ємністю 90 літрів та на 12 вольт?

Добавлено через 3 минуты
На СТО , напевно, теж кондішини заправляють люди з так собі....досвідом.

Не люди. Обладнання. Якщо воно сучасне - то достатньо тільки підключили 2 шланга, воно само відсосе, відфільтрує, додасть мастило ПОЄ, заправить до потрібного об*єму. А людина в цей час - займається іншою роботою і навіть не підходить до станції. При наявності адекватної станції заправки - досвід майже не потрібен.
Це якщо б тема називалась "як замінити хладогент". Але тут про досвід з побудови холодильника))).

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Допис від Antonioni2007 (Допис 586524)
Де ви за таку ціну бачили новий девайс ємністю 90 літрів та на 12 вольт?

[size="1"][color="black"][I][U]

Не бачив. В темі взагалі про об*єм не сказано нічого. Сказано, що "морозильник". Всьо.
І Ви раніше нічого про об*єм не казали. Просили тільки посилання, я його навів. Ніяких зауважень Ви не зробили. Ну, крім того, що при савкє передача була єта-ви-можьіті...

Shel 27.06.2021 14:38

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
У темі 1 долучень
Цитата:

ПРикурювач на 12 в і блок 220 вольт - тут як в "моєму" варіанті, один в один просто, навіть колір. Не виключаю, що той самий виробник.
100% Weekender завозит эту технику.

Shel 27.06.2021 14:42

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від stp (Допис 586519)
Палыч, это цены с доставкой или без?

Саня - я ж понятно написал вроде.
Взять у китайцев - это цена у китайцев.
А если выйдет - то это уже здесь:->.
Акция правда закончилась малость дороже будет.

Oleksii 27.06.2021 15:07

Re: Опыт переделки холодильника на 12 вольт
 
Цитата:

Допис від Shel (Допис 586530)
100% Weekender завозит эту технику.

Он! Стопудов. Токо корпус у меня вроде чуть темнее. А може це так мені видається, бо він у мене в ніші стоїть, під ліжком.
ТІльки треба перепитати у дядюшкі Ляо чий там компресор... у Вікендеров наче LG ставлять (якщо не плутаю)


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:16.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0