Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Форум водно-моторного Клуба Фрегат (http://forum.fregat.club/)
-   Предложения услуг (http://forum.fregat.club/предложения-услуг/)
-   -   тенти, рятувальні жилєти, сідушки та інше (http://forum.fregat.club/предложения-услуг/21311-тенти-рятувальні-жилєти-сідушки-та-інше.html)

Кацан 27.05.2017 23:30

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Парні, всі хто замовив плюшки!
Я вибачаюсь, сталась затримка з камерами, тому плаеую відправку у чотвер.
Перепрошую, але є фактори на які я впливаю.

Влад222 01.06.2017 14:46

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Как там с отправкой плюшки удалось?

Кацан 02.06.2017 23:57

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Цитата:

Допис від Влад222 (Допис 484676)
Как там с отправкой плюшки удалось?

Так как , человек который обшивает переехал на пмж в Село , возле Богуслава, у меня появились сложности с обратной связью и отправкой.
Я устраню этот пробел до 20го июня.
Твоя плюшка и Игоря уедет во вторник и жилеты

Onegin_San 06.06.2017 18:12

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
А моя плюшка когда будeт?

Кацан 06.06.2017 18:35

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Цитата:

Допис від Onegin_San (Допис 485247)
А моя плюшка когда будeт?

Мої вітання!
Я ще раз вибачаюсь за затримку.
Дякую за Вашу терпимість
Для Влад222 і Вас на жилєтатах, які будете замовляти в майбутньому (-10 відсотків від вартості %)
Номера Ваших декларацій
Плюшки вдорозі
Херсон 59000261749665 Киев 59000261749477

Кацан 15.06.2017 09:48

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
У темі 3 долучень
Мої Вітання!
Добавлю фоток у лєнту
Сідушка від Бастер ХЛ.
Не ставте ліхтарики на ВІНІЛ.

Усім добра і Щастя

Кацан 16.06.2017 23:24

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
У темі 12 долучень
Мої вітання!
Кину трохи тентів у лєнту.
Ходових і транспортіровочних.

Нагадаю:
У мене з*явилася можливість брати човна на час виготовлення дуг і тента на відповідальне зберігання.
Термін пошиття тенту можливий до 3 діб.


із сьогодні жилети піднімаються у ціні до 400 грн без карманів і 500 грн з карманами.

Кацан 03.07.2017 09:54

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
У темі 3 долучень
Мої вітання!
на виробництві поповнення MACEE і BRUCE!

Кацан 03.07.2017 10:11

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
У темі 9 долучень
Доброго Дня!
Хочу Вам показати одну з наших робіт.

Виготовили дуги з нержавійки і бімінітоп з яхтєнної тканини.
Увесь цикл за 14 днів. Додатково виготовляли кріпляння під дуги.

Кацан 03.07.2017 10:47

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
У темі 10 долучень
Мої вітання!
Хочу Вам показати одну з наших робіт.

Тент з Яхтєнної тканини, москітна сітка по периметру палуби і штори на вікна по наружі. Бімінітоп по усій довжині, тим самим, закриває матраси від води, сонця і пилу.

oleglena 06.07.2017 19:31

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
У темі 1 долучень
У нас пополнение. Появилась машинка для вышивания. Теперь можем вышивать любые логотипы, рисунки на любой ткани, виниле и коже

Кацан 09.07.2017 17:28

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 

Мої вітання!
Можете подивитись що вміє вишивальна машина.
Усім жобра і щастя.

oleglena 02.08.2017 10:18

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
У темі 4 долучень
Хочу показать ещё одну нашу работу...транспортировочный тент и чехол на мотор

БАКЕНН 02.08.2017 12:44

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Как то все провисает нет натяжки , или мне показалось ?

Кацан 02.08.2017 13:18

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Цитата:

Допис від БАКЕНН (Допис 492346)
Как то все провисает нет натяжки , или мне показалось ?

Я так розумію, що у тебе взагалі нема розуміння , що люба тентова тканина після води і сонця приймає свою форму.

А стосовно провиання і натяжки - усе в нормі, цих два критеріі відсутні, під дощем тент перевірено , вода сходить і не залишається.
Особисто можеш перевірити у Влада http://forum.fregat.club/member.php?u=78
поки човен знаходиться у нього.

Dimenty 02.08.2017 13:45

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Цитата:

Допис від oleglena (Допис 492315)
Хочу показать ещё одну нашу работу...транспортировочный тент и чехол на мотор

Какая цена такого тента на Южанку 2?

БАКЕНН 02.08.2017 14:27

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Цитата:

Допис від Кацан (Допис 492350)
Я так розумію, що у тебе взагалі нема розуміння , що люба тентова тканина після води і сонця приймає свою форму.

А стосовно провиання і натяжки - усе в нормі, цих два критеріі відсутні, під дощем тент перевірено , вода сходить і не залишається.
Особисто можеш перевірити у Влада http://forum.fregat.club/member.php?u=78
поки човен знаходиться у нього.

Остроумная швея ,з розумінням у меня все в порядке . Я задал вопрос в Вашей бизнес теме для получения на него исчерпывающего ответа , а не всякого рода остроумных умозаключений .

Юдик2013 02.08.2017 15:16

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Добрый день. То же интересна цена на Днепр.

Кацан 02.08.2017 19:48

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Цитата:

Допис від БАКЕНН (Допис 492352)
Остроумная швея ,з розумінням у меня все в порядке . Я задал вопрос в Вашей бизнес теме для получения на него исчерпывающего ответа , а не всякого рода остроумных умозаключений .

Андрій,
Я відповів, що натяжка в нормі і провисання нема.
Під час руху під час зливи, вода не збирається Додам, що власник човна залишився задоволеним, так як уся робота зайняла два робочі дні.
Разом з чехлом на мотор уся робота стала у 150$.
Додатково фото надам

Dimenty 03.08.2017 00:09

Re: Виготовляємо : Тенти , Рятувальні жилєти, Сідушки та інші вирови для комфорту.
 
Цитата:

Допис від Кацан (Допис 492378)
Разом з чехлом на мотор уся робота стала у 150$.

Робота 150$? Чи все разом з матеріалом?


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:14.

vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0