Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Около водные вопросы > Регистрация, техосмотр, права и т.д.

Регистрация, техосмотр, права и т.д. Все что связано с регистрацией плавсредств и документами на право управления

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.02.2018, 18:47   #1 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Morgh_Olegovsky
 
Псевдо: Oleg
Звідки Ви: Kyiv (РВП-6)
Карапь: Progress-2M, Honda BF40A
Дописи: 5.129
Сказал(а) спасибо: 4.304
Поблагодарили 765 раз(а) в 452 сообщениях
Типово Re: второй "вспомогательный" мотор - новые докумен

Цитата:
Допис від yuriythebest Переглянути допис
Добрый день!
хотел спросить - у меня сейчас все документы оформлены, стоит ямаха 40 л.с. - если я себе поставлю еще "запасной\вспомогательный" какой то двигатель на 4 или 5 л.с, то надо ли будет документы переделывать?
-Спасибо!

Чисто за формальними ознаками можуть доколупатися і при наявності документів на цей двигун, тому що ТО пройдений по потужності одного двигуна а не за їх сумарною потужністю
__________________
Немає того, що ми не можемо, є те, що недуже хочемо
Morgh_Olegovsky зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2018, 19:03   #2 (permalink)
Клубень
 
Псевдо: Миша
Звідки Ви: Украинка
Карапь: казанка 5 маринер 50
Дописи: 1.207
Сказал(а) спасибо: 380
Поблагодарили 635 раз(а) в 383 сообщениях
Типово Re: второй "вспомогательный" мотор - новые докумен

Цитата:
Допис від Morgh_Olegovsky Переглянути допис
тому що ТО пройдений по потужності одного двигуна а не за їх сумарною потужністю

Двигатель может быть и не вписан в судовой. Главное чтобы на него были доки и в судовом было указано что лодка Ваша самоходная-моторная, а не самоторная-гребная.
exceptional зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2018, 19:29   #3 (permalink)
Клубень
 
Аватар для MERLIN
 
Псевдо: Віктор
Звідки Ви: КИЇВ
Карапь: Merlin-2 Mercury 60 EFI(в минулому)
Дописи: 23.754
Сказал(а) спасибо: 16.440
Поблагодарили 14.079 раз(а) в 3.728 сообщениях
Типово Re: второй "вспомогательный" мотор - новые докумен

Цитата:
Допис від Morgh_Olegovsky Переглянути допис
Чисто за формальними ознаками можуть доколупатися і при наявності документів на цей двигун, тому що ТО пройдений по потужності одного двигуна а не за їх сумарною потужністю

Мабуть сумарно їх експлуатувати ніхто не буде.
__________________
Люблю рыбалку и уху!!!
Merlin-2 Mercury 60 EFI
MERLIN зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2018, 21:48   #4 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Morgh_Olegovsky
 
Псевдо: Oleg
Звідки Ви: Kyiv (РВП-6)
Карапь: Progress-2M, Honda BF40A
Дописи: 5.129
Сказал(а) спасибо: 4.304
Поблагодарили 765 раз(а) в 452 сообщениях
Типово Re: второй "вспомогательный" мотор - новые докумен

Цитата:
Допис від MERLIN Переглянути допис
Мабуть сумарно їх експлуатувати ніхто не буде.

Але в нього ж два двигуни РАЗОМ на транці навішано, хоч і не працюють обидва ОДНОЧАСНО
__________________
Немає того, що ми не можемо, є те, що недуже хочемо
Morgh_Olegovsky зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Баян на тему "Прогресс 4 - какой мотор?" DOK Прогресс 62 21.10.2019 22:23
Документы на лодку "Крым" Vlad Fedorovich Архив 2 16.06.2016 17:53


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:49.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0