Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Около водные вопросы > Регистрация, техосмотр, права и т.д.


Регистрация, техосмотр, права и т.д. Все что связано с регистрацией плавсредств и документами на право управления

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.04.2023, 19:33   #1 (permalink)
Участник
 
Псевдо: Виктор
Звідки Ви: Хотин
Карапь: Прогрес2
Дописи: 34
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
Типово Підскажіть будь ласка з регістрацією Погреса 2

Ситуація така:
Є прогрес 2 в оригіналі (нічого не вирізано і не змінено) куплений без документів (шилдики всі на місці але погано читаються). Відремонтував і тепер хочу зробити документи з вписаним мотором 25 к.с. Також є товариш у якого є документи на прог2 але лодки немає каже що може подарити документи.
Питання:
1. Яка вартість поставити лодку з мотором на облік з "нуля" та взагалі які необхідно документи щоб це зробити?
2. Яка буде вартість переоформити з документів товариша цей прог2 на себе.
3. Чи можна видати що документи товариша це доки на мій прог2 і зробити ген доручення та ходити з його доками?
4. Може хтось порадити людину яка може зайнятись такою справою.

ПС Дякую за будь яку інформацію
Виктор1984 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2023, 14:06   #2 (permalink)
Клубень, модератор
 
Аватар для Shel
 
Псевдо: Сергей
Звідки Ви: Днепропетровск
Карапь: П-4
Дописи: 11.089
Сказал(а) спасибо: 5.922
Поблагодарили 8.314 раз(а) в 2.740 сообщениях
Типово Re: Підскажіть будьласка з регістрацією Погреса 2

Имхо - рекомендую пока ограничится п.3 да и куда вы сейчас собираетесь выходить???
__________________
34-й богатырь...
Shel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (05.04.2023), Pasic (05.04.2023), Виктор1984 (04.04.2023), Вовчик (10.04.2023), Шумахер (05.04.2023)
Старий 04.04.2023, 14:55   #3 (permalink)
Участник
 
Псевдо: Виктор
Звідки Ви: Хотин
Карапь: Прогрес2
Дописи: 34
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
Типово Re: Підскажіть будьласка з регістрацією Погреса 2

Цитата:
Допис від Shel Переглянути допис
Имхо - рекомендую пока ограничится п.3 да и куда вы сейчас собираетесь выходить???

Поки діє нерестова заборона на Дністрі виходити не варіант але після будемо ходити. Але як показав минулий рік патруля стало набагато більше штрафували за все що тільки можна. Тому і гадаю що в рибний сезон небажано попадатись без документів і є два місяця щоб підготовити.
Виктор1984 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2023, 17:18   #4 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Anton
Звідки Ви: Черновцы
Карапь: g3 sportsman 1810pfx
Дописи: 226
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 179 раз(а) в 76 сообщениях
Типово Re: Підскажіть будьласка з регістрацією Погреса 2

Цитата:
Допис від Виктор1984 Переглянути допис
Поки діє нерестова заборона на Дністрі виходити не варіант але після будемо ходити. Але як показав минулий рік патруля стало набагато більше штрафували за все що тільки можна. Тому і гадаю що в рибний сезон небажано попадатись без документів і є два місяця щоб підготовити.

Ну не знаю, я минулий сезон був часто на воді, навіть в Кормань з Берново один раз ходили, нікого я не бачив з патрулів. Звісно були сводки що штрафували, але сам особисто не бачив.
Тут друга ситуація, що отримати права на керування ММС зараз нереально. Якщо захочуть, то докопаються.

п.с. Вам той прогрес вийде золотим, якщо захочете все узаконити. Я знаю про що кажу, проходив ці кола ада самий, ТО, реєстри і т.д.
Makar82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Shel (07.04.2023)
Старий 04.04.2023, 18:26   #5 (permalink)
Участник
 
Псевдо: Виктор
Звідки Ви: Хотин
Карапь: Прогрес2
Дописи: 34
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
Типово Re: Підскажіть будьласка з регістрацією Погреса 2

Цитата:
Допис від Makar82 Переглянути допис
Ну не знаю, я минулий сезон був часто на воді, навіть в Кормань з Берново один раз ходили, нікого я не бачив з патрулів. Звісно були сводки що штрафували, але сам особисто не бачив.

На скільки мені відом патруль базується в с. Рудківці це нище Кормані і часто від Рудківців до Непоротово вони лапають майже всіх ММС навіть на драгер провіряють.
Цитата:
Допис від Makar82 Переглянути допис
Тут друга ситуація, що отримати права на керування ММС зараз нереально. Якщо захочуть, то докопаються.

На скільки мені відомо зараз можливо получити сертифікат про проходження навчання і його достатньо для керування ММС принаймі так кажуть в Камянці Подільському там де проходять навчання
Виктор1984 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2023, 18:56   #6 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Anton
Звідки Ви: Черновцы
Карапь: g3 sportsman 1810pfx
Дописи: 226
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 179 раз(а) в 76 сообщениях
Типово Re: Підскажіть будьласка з регістрацією Погреса 2

Цитата:
Допис від Виктор1984 Переглянути допис
На скільки мені відом патруль базується в с. Рудківці це нище Кормані і часто від Рудківців до Непоротово вони лапають майже всіх ММС навіть на драгер провіряють.

На скільки мені відомо зараз можливо получити сертифікат про проходження навчання і його достатньо для керування ММС принаймі так кажуть в Камянці Подільському там де проходять навчання

Так, достатньо але не по закону. Просто закривають глаза. Проходив я ту школу навірівер, якщо честно - сама ніяка освіта. До війни ще платив 5000грн за навчання, два рази заснув поки слухав. Настільки бездарний викладач, що я 90% матеріалу тупо не пам'ятаю. Думав що за ці гроші хоч якісь знання отримаю.
По ітогу якщо здавати екзамен, я його 100% не здам.. Але це таке.

В Непоротове ми не їздимо, дуже далеко та дуже глибоко. Я не знаю що можна ловити на 50+ метрів глибини..
Makar82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2023, 01:11   #7 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для MAZYA888
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Вишневе
Карапь: КРЫМ М, Южанка, Казанка, FINVAL-475 CASTOMIZED
Дописи: 1.585
Сказал(а) спасибо: 522
Поблагодарили 1.826 раз(а) в 444 сообщениях
Типово Re: Підскажіть будьласка з регістрацією Погреса 2

Цитата:
Допис від Makar82 Переглянути допис
Ну не знаю, я минулий сезон був часто на воді, навіть в Кормань з Берново один раз ходили, нікого я не бачив з патрулів. Звісно були сводки що штрафували, але сам особисто не бачив.
Тут друга ситуація, що отримати права на керування ММС зараз нереально. Якщо захочуть, то докопаються.

п.с. Вам той прогрес вийде золотим, якщо захочете все узаконити. Я знаю про що кажу, проходив ці кола ада самий, ТО, реєстри і т.д.

Це дивлячись яка ситуація. Я теж проходив ВСЕ САМ, не скажу, що це геморно сильно, просто - справа часу і зекономлені кошти на пальне. Я за місяць ВСЕ зробив. Подав докумети - через неділю забрав. ВСЕ!!!! Ото таке….
MAZYA888 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
2093306 (05.04.2023)
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Підскажіть що за винти ветерок санджо Подвесные отечественные (СССР, СНГ) 2 04.03.2018 22:47


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:41.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0