Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Отдых, путешествия > Рыбалка

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 23.04.2014, 10:42   #11 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Геннадий
Звідки Ви: Киев
Карапь: На МАЛЕНЬКОМ ПЛОТУ
Дописи: 3.864
Сказал(а) спасибо: 3.761
Поблагодарили 571 раз(а) в 75 сообщениях
Смех ГИДРОПАРК С bioconom


МЫсль о мегабатонистых судаках не давала покоя!!! Выдвинулись на секретную грядку!!! Судак был в отгуле!!! Поймал МЕГА ГИДРОПАКОВКОГО БЫКА!!!! ЗА Его Волю к жизни и достойное сопротивление, хотя и сломал тройник на воблере-он был отпущен!!! Спасибо Алексею за ФОТКИ!!! Наши судаки ростут!!!!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1888767_826131317414986_770688577246671722_o.jpg
Переглядів: 417
Розмір:  37,4 КБ
ID:	61976   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1965582_826130980748353_6527867157390898242_o.jpg
Переглядів: 425
Розмір:  115,3 КБ
ID:	61977   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10295134_826131167415001_2083514328613551845_o.jpg
Переглядів: 404
Розмір:  107,3 КБ
ID:	61978  
Геннадий С. зараз поза форумом  
27 пользователя(ей) сказали cпасибо:
alex__k (23.04.2014), biocon (01.05.2014), c.sheep (23.04.2014), dberegovoy (01.05.2014), Demon (23.04.2014), Deniz76 (23.04.2014), dimon (28.04.2014), Dimonchik (23.04.2014), GAVRILA (24.04.2014), igor67 (24.04.2014), MERLIN (23.04.2014), oleglena (23.04.2014), Sedobor (23.04.2014), sema (23.04.2014), Slava SL (23.04.2014), Авиатор (28.04.2014), Бодя (23.04.2014), Валера М (23.04.2014), Вихрь (23.04.2014), Влад (24.04.2014), Димитрий_30 (28.04.2014), КумВлада (29.04.2014), милка 1970 (29.04.2014), Тарас (24.04.2014), ТорбаСаня (23.04.2014), Чиз (29.04.2014), Шурави (28.04.2014)
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Отчёты 2013 MERLIN Рыбалка 352 31.12.2013 16:25
ЛЕД 2014 BRYK Харьков 0 15.12.2013 20:11
Амстердам 2014 Вихрь Путешествия зарубеж 0 16.09.2013 11:34
Отчеты 2011 Deniz76 Рыбалка 142 26.12.2011 13:43


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 06:05.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0