Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Все о клубе > Клубная жизнь > Символика и атрибутика

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.03.2011, 17:29   #1 (permalink)
Fix
Клубень
 
Аватар для Fix
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев
Карапь: Длинномер, Мерк-40.
Дописи: 20.795
Сказал(а) спасибо: 12.616
Поблагодарили 10.454 раз(а) в 3.350 сообщениях
Типово Re: Кому флаг клуба?

Флаги готовы!
Тарантас, Вареник, если не передумали, то жду звонка!
Кому ещё надо флаги, звоните не стесняйтесь! Цену округлим- 100грн.!
__________________
Не грузите меня, я не сухогруз.
Я танкер, налейте мне!

Ockelbo S20, Mercruiser 5.0L
Fix зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tarantas (28.03.2011), Вареник (28.03.2011)
Старий 28.03.2011, 20:27   #2 (permalink)
Клубень
 
Аватар для tarantas
 
Псевдо: Тарас
Звідки Ви: Киев
Карапь: Крим-М, yamaha f20
Дописи: 3.208
Сказал(а) спасибо: 1.271
Поблагодарили 2.519 раз(а) в 655 сообщениях
Типово Re: Кому флаг клуба?

Флаг забрал, Саша спасибо. В первый же выход на воду куданибуть на видное место его обязательно примастырю
tarantas зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2011, 23:30   #3 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Anton
 
Псевдо: Антон
Звідки Ви: г.Киев
Карапь: Прогресс4, Амур
Дописи: 487
Сказал(а) спасибо: 140
Поблагодарили 228 раз(а) в 87 сообщениях
Типово Re: Кому флаг клуба?

А что по настольным, сделали?
Хочу, плиз.
Anton зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2011, 06:48   #4 (permalink)
Fix
Клубень
 
Аватар для Fix
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев
Карапь: Длинномер, Мерк-40.
Дописи: 20.795
Сказал(а) спасибо: 12.616
Поблагодарили 10.454 раз(а) в 3.350 сообщениях
Типово Re: Кому флаг клуба?

Цитата:
Допис від Anton Переглянути допис
А что по настольным, сделали?

Пока нет.
__________________
Не грузите меня, я не сухогруз.
Я танкер, налейте мне!

Ockelbo S20, Mercruiser 5.0L
Fix зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2011, 19:23   #5 (permalink)
Клубень
 
Аватар для ВинБот
 
Псевдо: Игорь
Звідки Ви: Украина
Карапь: Казанка
Дописи: 4.591
Сказал(а) спасибо: 2.693
Поблагодарили 2.183 раз(а) в 783 сообщениях
Типово Re: Кому флаг клуба?

Александресли это не противоречит клубным правилам,можно мне один большой флаг "отложить" и один маленький,ну если громада не будет против
__________________
Сбрось скорость-начни жить.
ВинБот зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.04.2011, 20:22   #6 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Святовит
 
Псевдо: Вадим
Звідки Ви: Київ, база в Кийлові.
Карапь: все після перемоги.
Дописи: 9.887
Сказал(а) спасибо: 3.976
Поблагодарили 6.033 раз(а) в 2.118 сообщениях
Типово Re: Кому флаг клуба?

................Не так давно, было принято решение о том, что вся символика ВМК "Фрегат", будет доступна всем желающим ее иметь. То есть, нет ни каких проблем с тем, что бы ее приобрести.
__________________
Слава Україні - смерть ворогам !!!
Святовит зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
ВинБот (06.04.2011)
Старий 10.04.2011, 23:44   #7 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Neel
 
Псевдо: Игорь
Звідки Ви: Киев
Карапь: Brig
Дописи: 3.876
Сказал(а) спасибо: 2.171
Поблагодарили 5.490 раз(а) в 992 сообщениях
Типово Re: Кому флаг клуба?

Не совсем в тему - но любопытно
Оказыается, ... Стаття 201. Незаконне підняття Державного прапора
України на річковому або морському судні

Підняття Державного прапора України на річковому або
морському судні без права на цей прапор —
карається позбавленням волі на строк до одного року з
конфіскацією судна чи без конфіскації.
( Стаття 201 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 4571-10
від 12.01.83, Законом N 2468-12 від 17.06.92 )

то есть, если я уцеплю на катер фраг Украины - на это нужно спецразрешение...
__________________
Ше ніколи не було шоб якось не було
Neel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проект парусной яхты Бывалый Наши парусные яхты 17 10.03.2015 20:52
Кому там Москва нужна? dimon Архив 19 27.03.2010 21:54


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:48.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0