Перегляд одного допису
Старий 20.01.2018, 12:23   #190 (permalink)
Sergey_Kiev
Активный участник
 
Аватар для Sergey_Kiev
 
Псевдо: Sergey
Звідки Ви: Kiev
Карапь: Всяческие, работа такая
Дописи: 1.076
Сказал(а) спасибо: 497
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 391 сообщениях
Типово Re: Попытка отстоять "старые" права

Цитата:
Допис від stp Переглянути допис
Но надо четко поставить задачу...

Саме так. Треба правильно ставити завдання правильним людям.
Трохи "лірики".
Коли я завертаю на сто, то не прошу механіка закрутити окрему гайку, аби подешевше було. Я прошу майстра сто чи іншого керівника зробити так, щоб авто їздило і не ламалось. Мені потрібно саме це. А ось що саме для цього потрібно робити механікам, то вже їх внутрішня справа, діагностувати і дати мені оцінку можливості ремонту і його вартість.
Це все, що мені потрібно від сто, щоб погодити з ними кошторис і терміни ремонту.

Зважаючи на те, що вже сталося з ініціативою відстоювання старих прав, я думаю, що ви мали справу з "механіком", який може відкрутити, чи закрутити щось, але на кінцевий результат для замовника йому абсолютно байдуже. Інакше не пояснити те, що вас не попередили про обов'язковість відправки рекомендованого листа з повідомленням про отримання. (це зробили б в будь-якій юр.консультації, яких на кожному розі..) Бо за наявності такого повідомлення, і за відсутності відповіді кабміну можна було вже і позов до суду подавати.

То ж на мою думку чітка задача повинна з нашого боку полягати в тому що:
1. Ми вважаємо, що деякі постанови уряду і рішення окремих органів влади суперечать конституції і порушують наші конституційні права. Юрист (чи юр.контора) може оцінити наші перспективи в суді, але це консультація, і коштуватиме вона стільки-то. Ми вирішуємо, платити, чи ні. Якщо так, то платимо і:
2. Юристи дають нам свою письмову експертизу поточного стану законодавства, свою оцінку перспективності подальших рухів (до суду, громадських чи особистих звернень, координованих нашими юристами, тощо), обов'язково оцінку термінів (від і до, приблизно) і бюджет можливої роботи в цьому напрямку. Знов-таки, наша справа тільки вирішити, платити, чи ні.

І тут саме важливе зрозуміти, що платити нам доведеться в будь-якому випадку!
В першому варіанті, щоб захистити своє право, поставити посадовців на своє місце.
В другому - на майбутні штрафи, нескінченні заміни одних "бамажок" на інші, "перепідготовки екстерном", "іспити" і таке інше. І це не враховуючи часу, нервів тощо.

Якщо все робити правильно, то ми тільки маємо шанс (ніяких гарантій) отримати правильний результат. Це треба розуміти.
Якщо с самого початку робити неправильно (шукати механіків), то годі й чекати на щось.
Sergey_Kiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо: