Перегляд одного допису
Старий 07.08.2019, 15:59   #2 (permalink)
Евгений (Киев)
Активный участник
 
Псевдо: Евгений
Звідки Ви: Киев
Карапь: 3,60
Дописи: 3.105
Сказал(а) спасибо: 2.259
Поблагодарили 1.186 раз(а) в 481 сообщениях
Типово Re: НавколоКИЇВСЬКА ситуація РОПовсько-КЛУБівська

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Доброго дня всім!
Думаю підняти-освіжити наступну тему - СИТУАЦІЯ НАВКОЛО КИЄВА з місцями довготривалого зберігання (відстою) наших водних транспортних засобів. Бо чому немає у нас водно-моторної культури? - Бо немає інфраструктури під неї. А чому немає водно-моторної інфраструктури? Тому що немає популярності цього відпочинку. І так по колу.))

Я сам - "жертва 7-го київського РОПу" . ггггг))) В тому сенсі, що стояв там (ще з "Кримом", поки його не розігнали) - і у мене на цей весь "совок" тепер стійка алєргія (прищі, пучить мене, відгик голосний, заїкування - все одночасно і тільки від слова "РОП") ....))). Тим більше, подивившись на те, як це все працює по світу, да в тій самій Варшаві, на Віслі ... Не кажу вже про маріни ...
Сам я вожу-тягаю зараз свого човна на причіпі та скидаюсь (зберігаю біля дому)... Але - хотілося б, як по всьому світу - приїхати на машині, заправитись паливом в клубі (не тягати каністри), залити води, підключити електику на борт та інше ... Бо на навіть в Кацапєтії (!) вже марини-яхт-клуби працють - в Пєрмі (в Пєрмі, Карл!), чи в їхньому Санкт-Лімінграді - є. І відносно недорого чомусь.
А хто і що по Київському регіону чув? Куди середньо-статистичному водно-моторнику податися?

ПС - з того, що я знайшов в цьому році - бачив в ЗОЛОЧЄ-Клабі зараз непогане місце будується, але вартість там - 250 грн за разовий сброс човна, 250 грн за добу простоя причіпа, та 250 грн за підйом) - думаю, що сезонна стоянка там тільки і мешканцям цього котеджного містечка буде по кишені...))
А хто що чув по цій тємі?
Які є новини по регіону?
Що планується? Чи може в цьому сезоні сдано?
Буду вдячний за ваші думки з цього приводу.

Середньо статистичний водно-моторник це як?
Є середньо статистичні водно-мотрники які паркуються у "Київський річковий порт".
Якщо гроши є, то проблем з місцем у Києві немає. Якщо грошей не вистачає, то РОП.

Чому нема водно-моторної культури ?, Тому що культура або дається батьками та розвивається , або її немає.
Скільки баранів проходять на гліссє вздовж лодочних бонів, їм навіть на думку не приходить що через хвилі яки вони спричинили , човни прив'язані до бонів дряпаються та пошкоджуються.

+ процедура відведення земельної ділянки працює тільки для "своїх". Хто винєн , та що робити, відповідь можна знайти перечитавши історії відстоювання своїх прав на різних Київських РОПів.

Добавлено через 3 минуты
Є більш меньше нормальна стоянка на дамбі (Козинка, поворот за "Жовтень") , біля "Розгуляй". Але ж треба платити як середньо статистичному мешканцю Конча Заспи.

Є ще стоянка біля Мо.мосту, теж для середньо статистичних водно-моторників. Але там хазяїва трохи "спесфисские".(можливо зараз інші, не знаю).

Добавлено через 5 минут
Є ще й така думка : https://youtu.be/4L-c1MtzwrQ

Востаннє редагував Евгений (Киев): 07.08.2019 о 15:57.
Евгений (Киев) зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням