Тема: южанка
Перегляд одного допису
Старий 05.11.2021, 23:07   #1 (permalink)
Chipsel
Новичок
 
Псевдо: Ігор
Звідки Ви: Калуш
Карапь: Ю2
Дописи: 18
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 17 раз(а) в 4 сообщениях
Типово южанка

Всім привіт, вирішив поділитись тут своїм проектом, який уже два роки ношу у голові, і помалу втілюю в життя. Можливо, я маю надію!, все вийде, і Ю-2 буде розсікати кубометри води на водоймах України. Або, щось піде не так і корпус прийдеться здати в лом, тому що дороги назад немає. Там його переплавлять у щось потрібне людям і на цьому історія корпусу закінчется.
Ну добре по темі.
Є корпус южанки , і WETBIKE, в основі якого лежить мотор сузукі дт60 і водомет з редуктором та вертикальним валом.(фото додам).


Wetbike куплений недорого, але ціна виявилась оправданою. Зазори між імпелером та обечайкою виявились в районі 3мм !!! з кожної сторони. Говорив з людиною, яка продала мені це чудо. Він сказав «та ми пропелер трохи зменшили в діаметрі, бо задівало за обечайку, і пробували на воді і він щось не їде». Я зрозумів, що або перепродаж, або реставрація. Імпелер був виготовлений не маловідомою людиною на даному форумі. Обечайка нова з нержавійки. стан двигуна в нормі зважаючи на його вік. компресія по 8.5 в кожному з двох циліндрів.
З wetbikом порядок.
Поцікавившись вартістю зварювання алюмінію, зрозумів, що треба освоювати даний процес. Я не аргонщик, я тільки учусь. Судити вам. Робота у мене сезонна, останій якраз закінчився.
Робота з лодкою почалась…



Chipsel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (07.11.2021), Евгений (Киев) (06.11.2021), КТМОВ-- (06.11.2021)