Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Плавсредства > Надувнухи, РИБы

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 27.05.2015, 22:13   #11 (permalink)
Клубень
 
Аватар для mityay76
 
Псевдо: Дмитрий
Звідки Ви: Киев
Карапь: Казанка 5
Дописи: 2.640
Сказал(а) спасибо: 1.654
Поблагодарили 1.333 раз(а) в 437 сообщениях
Типово Re: Не получается заклеить лодку

Немного не в тему, но... На выходных, покатавшись, моя плюшка дала течь,-разлезлась по шву где-то на 1см.. Решил отвезти на шиномонтаж. Один, второй, третий,-везде нах. Решил нести к сапожникам, там тот-же алгоритм... Решение пришло из ГУГЛа,-забив в поиск "ремонт плюшек" , нашёл массу номеров телефонов по ремонту данных девайсов! Вот примерhttp://ua.bizorg.su/lodki-r/p4489869...hayby-plyushki
__________________
упрямство,-достоинство ослов.

Востаннє редагував mityay76: 27.05.2015 о 22:18.
mityay76 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Чем заклеить бензобак Alexribalka Аксессуары двигателей 38 02.07.2015 22:30
НЕ получается скинуть фото на форум. morgan Подскажите плиз... 5 22.08.2011 19:05


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:50.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0