Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Плавсредства > Надувнухи, РИБы

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 12.04.2018, 21:12   #19 (permalink)
Новичок
 
Псевдо: Sauron
Звідки Ви: Киев
Карапь: в поиске
Дописи: 13
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Типово Re: Риб 345 + мотор ?

Цитата:
Допис від Кацан Переглянути допис
Доброго вечора!
Був у мене мотор Хонда 20 з стартером, миле діло, кнопку натиснув - двигун завівся. Двигун працює - є підзарядка абсолютно усього : телефон, Ехолоти, помпа, навігаційни вогні, то що.
Тому повірте ліпче заводити з поганенького стартеру, чим з кльової шморгалки.

Стосовно того що будете возити на релінгах. Можливо! Але один раз! Бо ідея Ваша сильно нафантазована, поперше вага, по друге обвєс човна (внутрішнє наповнювання: сідухи, Яшик під ехолот, якір і др.)
Цього не витримає .
Купіть звичайний прицеп і буде Вам щастя!

Бажаю вдало вибрати і до зустрічі на воді!

вроде все верно пишите, но дистанция я не буду использовать 100% вот и думаю стоит или нет переплачивать. Касательно аккумулятора то это то что написано в инструкции. Лодка не большая по размерам, поэтому много туда не напихаешь. Лодка для прокататься да и старикам на рыбалку проехать.
Users121 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Продам лодочный мотор мотор Suzuki 2.5 Grisha75 Архив 1 31.03.2012 13:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:07.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0