![]() ![]() |
|
|
#11 (permalink) |
|
Активный участник
Псевдо: Дмитрий
Звідки Ви: Черкассы
Карапь: Tracker 175 TXW Merc 90
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 41
Поблагодарили 78 раз(а) в 34 сообщениях
|
ну киевский рыб патруль говорит что 3 кг или трофей. У них там недавно в фейсбуке писали они же. Вот цитата из Правил любительського і спортивного рибальства. кстати можно почитать по ссылке https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99#Text Вивезення з водойми риби та безхребетних - як у свіжому, так і в обробленому вигляді, - незалежно від терміну перебування на водоймі дозволяється в розмірі не більше за добову норму, за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову. Нигде не нашел я что можно 3 кг и трофей... Хотя раньше тоже думал что можно - еще раз повторюсь ) |
|
|
|
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Как вам такая "брычка"? | MERLIN | Новости | 2 | 21.06.2014 22:22 |