Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Отдых, путешествия > Рыбалка

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 12.04.2019, 12:17   #18 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для JIGit 4ever
 
Псевдо: Лёха
Звідки Ви: Киев РОП6
Карапь: Крым-М Parsun F15BMS
Дописи: 3.586
Сказал(а) спасибо: 3.189
Поблагодарили 471 раз(а) в 154 сообщениях
Типово Re: Діалоги про рибалку на мирну рибу

Цитата:
Допис від Владимир гризли Переглянути допис
Вот фото продукта , сетка нержавейка , все кормушки покрыты полимерным покрытием (реально помогает при ловле крупной рыбы) веса от 20 до 250 грамм более 80 ти наименований , перекрывает все требования под любые условия.
Кому что интересно задавайте вопросы подскажу чего.


[IMG] [/IMG]

Заинтересовали грузик (аки якорная мина) на 40 грамм?Как вариант маркировочного грузила.Шопочем и есть привязка к кол-ву пересілаемой партии?
__________________
Anytime is the right time to chill
JIGit 4ever зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Діалоги про рибалку на хижака. Роман 37 Рыбалка 56 24.10.2021 13:53
Під Чорнобилем зловили гігантську рибу Larik Новости 9 27.11.2012 09:55


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:51.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0